Viduklės „Vidukelės“ veteranų ekipa dalyvavo Kelmės veteranų krepšinio pirmenybėse

Viduklės „Vidukelės“ veteranų ekipa Kelmės veteranų krepšinio pirmenybėse 70:72 pralaimėjo Kuršėnų „Kristalui“. Varžybos vyko taškas į tašką. Likus žaisti 15 sek. varžovai pirmavo 2 taškais, tačiau taiklus G.Rumševičiaus dvitaškis rezultatą išlygino. Po minutės pertraukėlės „Kristalo“ ekipa paskutinėmis sekundėmis surengė taiklią ataką, po kurios mūsų ekipai teko pripažinti varžovų pranašumą. „Vidukelei“ D.Baukys pelnė 20 (7/12 dvitaškių, 2/3 tritaškiai, 8 at.kam. 14 rez.perdv. 3 per.kam.), A.Liatukas 20(9/22 dvitaškiai, 10 at.kam. 4 rez.perdv.), G.Rumševičius 19(9/22 dvitaškiai), E.Baukys 7(2/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4 at.kam. 3 per.kam.), R.Baltrušaitis 4(2/5 dvitaškiai, 7 at.kam. 8 blokai).