Velykų sekmadienį „Maximos“ parduotuvės nedirbs

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai jau trečius metus pirmąją Velykų dieną ilsėsis. Balandžio 17 d., sekmadienį, visoje šalyje „Maximos“ parduotuvės nedirbs. Tuo metu pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, parduotuvės dirbs kaip įprastai.

 „Pastaruosius kelerius metus susiduriame su papildomais iššūkiais, kuriuos sukelia tiek besitęsianti koronaviruso pandemija, tiek karas Ukrainoje. Esame dėkingi savo darbuotojams už jų be galo svarbų kasdienį darbą per visą šį laikotarpį – jie ne tik rūpinasi, kad lentynose nepritrūktų būtiniausių prekių, bet ir pasirūpina parama ukrainiečiams. O pirkėjus kviečiame kuo anksčiau pradėti planuoti šventinius apsipirkimus, kad šv. Velykoms visi pasiruoštume ir patogiai, ir saugiai, t.y. nesibūriuodami parduotuvėse“, – sako Ernesta Dapkienė, „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Pasak E. Dapkienės, pirmosios Velykoms skirtos prekės, pavyzdžiui, saldumynai į parduotuves atkeliavo dar kovo viduryje. Tačiau tradicinė šiai gražiausiai pavasario šventei skirta kampanija „Velykų Velykos“ startuoja paskutinėmis kovo dienomis. Artėjant Velykoms pirkinių krepšelyje dominuoja šviežia žuvis, majonezas, krienai, mėsa ir paukštiena, daržovės, įvairūs saldumynai. Taip pat perkamos namų dekoravimo priemonės.

 „Šiuo metu prekės dar keliauja į parduotuves. Kasmet savo pirkėjams prieš Velykas pasiūlome specialų asortimentą – nuo šventiškų patiekalų iki interjero detalių. Mūsų parduotuvėse šiemet galima rasti tiek klasika tapusių patiekalų kaip kepta višta, šaltiena ar baltoji mišrainė, tiek sezono naujienų, pavyzdžiui, daugiau patiekalų ir užkandžių su jūros gėrybėmis. Stebime tendencijas, suprantame, kad pirkėjų norai ir poreikiai keičiasi, tad stengiamės juos atliepti“, – pasakoja E. Dapkienė, kuri primena, kad „Maximos“ mobiliosios programėlės vartotojų šiemet ir vėl laukia velykinis žaidimas, kuriame kasdien galima gauti patrauklių pasiūlymų.

Pastarieji dveji metai atnešė pokyčių ir į saldėsių lentynas – „ Maximos“ meistrai sukūrė ypatingus tortus.

„Tortai, plokštainiai ir pyragaičiai vis dar yra svarbi šventinio stalo dalis. Tačiau daugėjant ribojimų, atsirado poreikis įsigyti mažesnio dydžio tortus, skirtus keliems asmenims. Tad taip ir pavadinome savo naująją liniją, kurioje nauji ir jau pamėgti tortai nuo šiol siūlomi nauju formatu – tortai dviem“, – sako E. Dapkienė, „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Artėjant Velykoms pagrindinio šios šventės produkto – kiaušinių – paklausa išauga maždaug dvigubai, palyginti su įprastu laikotarpiu. Vis dažniau žmonės kiaušinius renkasi ne tik pagal jų lukšto spalvą, bet ir atsižvelgia, kokiomis sąlygomis yra laikomi paukščiai. Didžiosiose „Maximos“ parduotuvėse galima įsigyti ir egzotiškų Afrikos stručių kiaušinių, taip pat populiarūs ir vis dažniau prieš Velykas perkami putpelių kiaušiniai.