Vasario 16 dieną į ,,Raseinių“ komandos rungtynes atvyko ir sveikinimo žodžius tarė RKL prezidentas Vaidas Jurgilas, Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis (VIDEO)

Praėjusį savaitgalį Regionų krepšinio lygos (Malsena-RKL) čempionate Raseinių ,,Raseiniai“ komanda abejas rungtynes žaidė namų arenose. Pirmajame susitikime pajėgesni buvo varžovai, o antrajame raseiniškiai žaidė užtikrinčiau ir pelnytai iškovojo penkioliktąją sezono pergalę bei įsitvirtino šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

Penktadienio vakarą ,,Raseiniai“ namų rungtynes žaidė Raseinių KKSC sporto salėje. Atvykę žiūrovai išvydo atkaklias ir permainingas rungtynes, kur nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis susitikimo akimirkomis. Akmenės r. ,,Patriots – Cementas“ jau rungtynių pradžioje spurtuodami 10:0 aikštės šeimininkams pasiuntė žinutę, kad atvyko nelinkę nuolaidžiauti, o įpusėjus kėliniui net pirmavo 15 taškų persvara (4:19). Antroji kėlinio dalis šeimininkams buvo sėkmingesnė, pavyko sustabdyti įsibėgėjusius varžovus ir sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (20:22). Antrasis ir trečiasis kėliniai vyko taškas į tašką, nei vienai komandai nepavyko atitrūkti nuo varžovų. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Akmenės krepšininkai sužaidė sėkmingą atkarpą 8:0 ir aikštės šeimininkai atsidūrė besivejančių vaidmenyje. Likus žaisti dvejoms minutėms svečiai įgijo 8 taškų persvarą 71:79, bet šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti bei likus žaisti 10 sekundžių komandas teskyrė 3 taškai. Po minutės pertraukėlės ,,Raseinių“ komanda surengė ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Darius Gricius pataikė tolimą metimą ir išlygino rungtynių rezultatą 79:79, tačiau svečiams paskutinei atakai dar buvo likusios 5 sekundės, kurių pakako, kad sulig finaline sirena Martyno Valterso metimas jiems padovanotų pergalę 79:81.

Raseiniškių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Gediminas Butkus pelnęs 25 taškus, po kojos traumos atsigaunantis Antanas Montrimavičius pridėjo 14.

Vasario 16 dieną ,,Raseinių“ komanda ,,Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube susitiko su LCC tarptautinio universiteto studentais. Į rungtynes atvyko ir sveikinimo žodžius tarė Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis bei RKL prezidentas Vaidas Jurgilas. Garbingų svečių stebimi raseiniškiai sėkmingai pradėjo rungtynes 7:1, o vėliau įgijo ir 13 taškų pranašumą (25:12). Antrąjį kėlinį geriau žaidė varžovai, kuriems pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (43:39). Trečiasis kėlinys prasidėjo atkarpa 7:0, kurią laimėjo šeimininkai, tačiau ilgai džiaugtis turėta dviženkle persvara nepavyko. Studentai ketvirtajame kėlinyje alsavo ,,Raseinių“ krepšininkams į nugaras ir likus žaisti vienai minutei atsiliko tik 3 taškų persvara, tačiau aikštės šeimininkai užtikrinčiau už varžovus sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę 77:71.

„Raseinių“ komandai Jonas Levickas ir A. Montrimavičius pelnė po 16 taškų, Simonas Andraitis – 13, Augustas Žilinskas – 12.

Kitas RKL rungtynes raseiniškiai žais ,,Karpynės“ sporto ir laisvalaikio centre vasario 21 dieną (penktadienį) 19.00 valandą. Atvykite palaikyti ir padėkite krepšininkams iškovoti pergalę!