„Valstiečiai“ Žiemgalos apygardoje kels Rūtos Janutienės kandidatūrą

Valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) bei neparlamentinė Centro partija nutarė Žiemgalos vienmandatėje apygardoje kelti bendrą kandidatę į Seimą – buvusią laidų vedėją Rūtą Janutienę.

Tokį sprendimą priėmė LVŽS valdyba.

Partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis BNS sakė pats pasiūlęs šią kandidatūrą.

„Daugeliu atvejų sutampa mūsų požiūris į tai, kas vyksta valstybėje, ji pritaria Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos tikslams“, – teigė partijos pirmininkas.

Anot jo, šiai kandidatūrai neprieštaravo ir LVŽS skyrius.

Pati Rūta Janutienė šį savo sprendimą pakomentavo savo facebook paskyroje.

Taip taip taip! Nereikia Janutienės varyti į kampą, nes ji pereis į ataką. 
Mintis buvo Naglio Puteikio, tačiau mano „taip“ buvo ne tik jam, bet ir Centro kūrėjui ir ideologui, mano, deja, jau velioniui bičiuliui Romualdui Ozolui. Antras, kuris man pasiūlė pamąstyti apie politiką, buvo Ramūnas Karbauskis, kuris pasakė paprastą dalyką, kad Seime galėsiu daryti tą patį, ką iki šiol dariau, tik įrankiai bus kiti: kietesni, veiksmingesni. 
Kodėl aš neapsimečiau „Maldeikiene“, t.y., nesusitariau, kad kažkas už mane padirbėtų per rinkimus, o aš pavaizduosiu nepriklausančią jokiai komandai? Dėl paprastos priežasties, kad politika yra komandinis žaidimas ir „solistai“ čia gali padaryti labai mažai gero tiems, kurie juos išrinko. Ji gali surengti šou, išvadinti kolegas idiotais, tačiau ji negali įgyvendinti net pačių tobuliausių savo sumanymų, nes yra viena pati sau graži.
Štai todėl abu pasiūlymai man tiko. Mano programa kol kas trumpa: aš sieksiu ir pasieksiu, kad mes pradėtume mokėti mokesčius nuo metinių pajamų neišskiriant dividendų ir visokių kitokių -endų, kuriuos sugalvoja gudrūs advokatai. Maxima iš Lietuvos nepabėgs, jei jos šeimininkai susimokės tokią pačią dalį nuo pajamų, kokią sumoka kas mėnesį „Pakruojo šilumos“ kūrikas, gaunantis „ant popieriaus“ 500, o į rankas – apie 400. Taip pat aš sieksiu, kad tie, kurie uždirba tik tiek, kad išgyventų patys ir išmaitintų šeimas, mokėtų 0 proc. Valstybė nebankrutuos. Turiu gana ilgą sąrašiuką visokių stebuklingų, viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančių UAB, kurie deklaruoja 20 proc. pelnus, traukdami iš biudžeto, o mokesčius slepia ofšoruose.
Antras mano programos punktas – baudos, antstoliai, skolų išieškotojai. Bauda už viršytą greitį šiandien vieną pilietį nuvaro į bankrotą, o kitas, kuris vairuoja Porshe, nė nemirkteli. Baudos turi atitikti pajamas, o skolų išieškojimas neturi pažeisti žmogaus ir jo šeimos gyvybinių interesų. 
Dar aš ketinu padėti poniai Šimonytei pamatyti, ką jai kaip Audito komiteto pirmininkei, auditoriai deda panosėn, nes jei, panašu, reikia geresnių akinukų. Trumpai tariant, mano rankovės paraitotos ir, jei bus tokia tautos valia, aš padirbėsiu!