Vaikų gynimo diena Raseiniuose buvo saugi

Praėjusį šeštadienį Raseinių miestą ir jo svečius džiugino šventinis šurmulys – Žemaičio aikštėje vyko šventė, skirta tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Tiek didelius, tiek mažus renginio dalyvius linksmino dainininkų ir ryškiaspalvių šokėjų pasirodymai, vaikai dalyvavo dviratukų, triratukų ir paspirtukų varžybose, išbandė riedučių slalomą, piešė ant asfalto, jų laukė ir kitos pramogos.

Šventėje dalyvavo ir Raseinių rajono policijos bendruomenės pareigūnai, policijos rėmėjai, jaunieji policijos rėmėjai bei policijos bičiulis Amsis. Renginio metu policijos atstovai bendravo su gyventojais, demonstravo specialiąsias priemones, vaikams dovanojo balionus. Užsivilkę vaikišką policininko uniformą, apsivilkę liemenę su visais reikalingais atributais bei sėdėdami už policijos tarnybinio automobilio vairo, vaikai patyrė nekasdienių įspūdžių. O policijos specialiosios priemonės, kriminalisto lagamino turinys ir galimybė pasėdėti tarnybinio automobilio „kalėjime“ sudomino ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.

Sukinėdamasis tarp šventės dalyvių, nuotaikingų akimirkų visiems dovanojo policijos bičiulis Amsis.

Susirinkusieji džiaugėsi – renginys praėjo ne tik linksmai, bet ir saugiai.