Vadovai atsakė į žurnalistų klausimus

Šiandien tradicinėje spaudos konferencijoje dalyvavo Savivaldybės ir administracijos vadovai. Meras Algirdas Gricius pasidžiaugė, kad gegužės 25 d. paskutinis skambutis nuaidėjo abiturientams, o Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Trečiojo amžiaus universiteto studentai užbaigė mokslo metus ir gavo diplomus. Šie žmonės, nepaisydami amžiaus, skiria visą savo gyvenimą mokslui, aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime ir verti didelės pagarbos.

   Meras taip pat informavo, kad šios savaitės darbai vyksta numatyta tvarka.

   Praėjusį trečiadienį išrinkto į Savivaldybės administracijos direktoriaus postą Liudo Kavaliausko teigimu, kiekvieną darbo dieną laukia vis nauji iššūkiai, kurie apima viso rajoną – nuo gyventojų asmeninių dalykų iki Savivaldybės įmonių veiklos ir svarbių Raseinių kraštui projektų įgyvendinimo. Šiuose darbuose nėra smulkmenų – visi jie yra gyvybiškai svarbūs, todėl reikalauja operatyvaus, kvalifikuoto sprendimo.

   „Nėra taip, kad čia viskas yra blogai, problemos – gyvenimiškos, jų sprendimo būdus deriname su meru, pavaduotoju, specialistais. Įstrigę projektai pajudės –apie tai kalbame su meru, viešųjų pirkimų tarnyba, kalbėsime ir su konkursų dalyviais. Koncentruojamės į pagrindinius dalykus, skirsime daugiau pastangų ir laiko, bet pirmiausia reikia pačiam įeiti į vėžes“, – tvirtino administracijos vadovas.

   Pasak L.Kavaliausko, galimi pokyčiai Savivaldybių įmonių valdybose. Tai susiję su Tarybos valdančiosios koalicijos kaita. Tačiau dėl to gali būti ramūs gerai dirbantys žmonės, kurie visuomet yra reikalingi, nesvarbu, kas stovi prie valdžios vairo.

   Administracijos direktorius kvietė žiniasklaidos atstovus viešinti ne tik neigiamą informaciją, bet matyti ir teigiamus reiškinius rajone. Nuo kritikos nereikia slėptis, bet ji turi būti savalaikė, konstruktyvi ir objektyvi, verčianti vadovus geriau dirbti ir taisyti padėtį.

   „Jokių paslapčių neturiu, prašau manęs klauskite, kas įdomu – atsakysiu. Esu rajono senbuvis, nemažai metų dalyvauju politiniame gyvenime, todėl kartais susidaro įspūdis, kad žmonės apie mane daugiau žino nei pats apie save žinau“, – atvirai bendrauti su žurnalistais nusiteikęs L.Kavaliauskas.

   Administracijos direktoriaus pavaduotojo Dariaus Ulicko teigimu, praėjusią savaitę Savivaldybės specialistai buvo nuvykę į Lietuvos kelių direkciją, su kurios vadovais ir juristais derino viešųjų pirkimų sąlygas dėl Vilniaus gatvės projekto. Kai tik bus gautas teigiamas atsakymas, bus skelbiamas viešasis rangos darbų konkursas.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė