Užėmei mano vietą, gal nori pasiimti ir mano negalią?

Korteles su tokio ir panašaus turinio tekstais už neįgaliųjų statymo vietose paliktų automobilių valytuvų praėjusį trečiadienį paliko neįgaliojo vežimėliuose sėdintys žmonės. Asociacija „Savarankiškas gyvenimas“ tokią akciją surengė drauge su Vilniaus apskrities policijos komisariatu – kol kas apsiribota tik įspėjimais Kelių eismo taisyklių pažeidėjams.

Reikia šviesti visuomenę

„Tokia idėja kilo mūsų asociacijos nariui Jaroslavui. Pasak jo, dar labai daug žmonių palieka automobilius neįgaliesiems skirtose vietose. Susisiekėme su kelių policijos atstovais ir sutarėme dėl bendros akcijos, kuri skirta visuomenei šviesti“, – pasakoja asociacijos „Savarankiškas gyvenimas“ prezidentas Rokas Jarašius.

Jo teigimu, ne vietoje pastatyti automobiliai – viena iš problemų, trukdančių judėjimo negalią turintiems žmonėms gyventi savarankiškai. „Daug kas iš mūsiškių nesiryžta išvažiuoti į miestus, ypač – didžiuosius. Sostinėje automobilių daug, statymo vietų trūksta, todėl niekada nežinai, ar turėsi kur sustoti“, – pasakoja asociacijos prezidentas.

Skaitykite daugiau: http://www.lrytas.lt/auto/naujienos/2018/07/02/news/uzemei-mano-vieta-gal-nori-pasiimti-ir-mano-negalia–6824745/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy