Uodų žemėlapis: į kurias Lietuvos vietas geriau kojos nekelti

Mėgstantiems leisti laiką gamtoje šiemet pasisekė: sausas pavasaris lėmė tai, kad uodų šiuo metu gamtoje sutinkame mažiau nei praėjusiais metais. Vis dėlto, kai kuriuose šalies regionuose uodai poilsiautojams vis tiek neduoda ramybės. Skirtinguose Lietuvos miestuose gyvenančių ir besilankančių skaitytojų paklausėme, kokiose vietovėse jiems teko sutikti daugiausiai, o kuriose – mažiausiai uodų.

Šiemet uodų pastebima mažiau nei praėjusiais metais

Kaišiadorių rajone uodų buvo, bet nedaug. Skaitytojai pastebėjo, kad Raseinių rajone uodų taip pat yra, bet mažai – pernai metais čia jų būta daugiau. Nedaug uodų sutinkama ir Klaipėdoje, Palangoje, Vilniuje bei Kaune. Utenos, Švenčionių ir Lazdijų rajonuose skaitytojai tikina uodų sutikę nedaug. Tą patį gali pasakyti ir Vilkaviškio rajono gyventojai.

Marijampolėje, Druskininkuose, Elektrėnuose, Anykščiuose ir Panevėžyje skaitytojai uodų teigia nesutikę visai. Tokia pat situacija stebima Šiauliuose ir Birštone.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/vasara/naujienos/uodu-zemelapis-i-kurias-lietuvos-vietas-geriau-kojos-nekelti.d?id=81502457&fbclid=IwAR0oc0s8odJF5sm5WAQXktIqpwFVf3Rnfvw2HnyOgbVt1KiNdGuRkRCxsAY