Unikali galimybė pakeliauti 18-mečiams

Tau 18 metų ir mėgsti keliauti? Jei taip, nepraleisk galimybės pasižvalgyti svetur – dalyvauk ES iniciatyvoje „DiscoverEU“, kuri jaunuoliams suteikia galimybę nemokamai pakeliauti po Europą.

Keliaujant po Europą pagrindinė transporto priemonė bus traukinys, todėl netrūks progų pasigerėti mūsų žemyno gamtovaizdžiais! Nuošalesnes vietas pasieksite autobusais, keltais ar lėktuvu. Nedrąsu keliauti vienam? Ne bėda, pildant paraišką galima pakviesti į grupę dar 4 narius.

Paraiškų priėmimas startuos jau lapkričio 29 d. (ketvirtadienį) 12:00 val. ir tęsis iki gruodžio 11 d. (antradienio) 12:00 val.ne mažiau kaip 12 000 jaunuolių galės pretenduoti į galimybę pakeliauti po Europą.

Jei nori sužinoti daugiau informacijos, nežinai nuo ko pradėti, nori išgirsti programoje jau dalyvavusiųjų įspūdžius – lapkričio 29 val., 16:00 val. kviečiame stebėti šio susitikimo tiesioginę transliaciją Facebook‘e per Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje puslapį www.facebook.com/europos.

Specialių poreikių turintys jaunuoliai taip pat kviečiami dalyvauti iniciatyvoje „DiscoverEU“. Jie gaus pagalbinės informacijos ir patarimų, taip pat gali būti padengtos specialios pagalbos (lydinčio asmens, šuns vedlio neregiams ir pan.) išlaidos.

 Plačiau apie ES iniciatyvą „Discover EU“: https://europa.eu/youth/discovereu_lt

 Šaltinis: „VšĮ AtraskRaseinius“