Turnyrinės lentelės kaimynų mūšyje – „Rasų“ pergalė prieš „Telšius“

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) ketvirtadienį buvo žaidžiamos vienerios rungtynės, kuriose pergalę iškovojo Raseinių „Rasai“ (21-14).

Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai namuose 85:79 (27:18, 22:25, 21:20, 15:16) nugalėjo ir turnyrinėje lentelėje dar labiau prisivijo „Telšius“ (22-14).

Ketvirtąją vietą čempionate užimanti Raseinių ekipa pamatus pergalei pradėjo dėti pirmajame kėlinyje, jo pabaigą laimėdami 13:4 ir pabėgdami į priekį 27:18.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai toliau dominavo bei įgijo dviženklę persvarą 41:28, tačiau trečiąją vietą pirmenybėse užimantys telšiškiai iki ilgosios pertraukos prisivijo 43:49.

Vis dėlto antrojoje susitikimo pusėje žaidimą ir toliau kontroliavo „Rasai“, kurie atstatė dviženklį pranašumą (55:45) bei nepaisydami kelių sėkmingų „Telšių“ atkarpų pirmavo iki pat finalinės sirenos.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 27, Tomas Galeckas 20, Andrius Aleksandrovas 10.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 24, Mindaugas Norkus 22 (8 atk. kam.), Ignas Razutis 13.