Tradicinis renginys ,,Paukščiai sugrįžta į Mirklius“

Vėl pakvipo pavasariu. Lietuvoje paskelbtas karantinas. Karantino metu per šventę negalime kartu piešti , lipdyti iš molio, sportuoti, dainuoti, žaisti, kaip pasivaišinti sultimis ir tortu išsidalinti padėkas ir dovanėles. Išskridę paukščiai grįžta į gimtąsias vietas. 2020 m. gegužės 2 d. Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė  nuotoliniu būdu , karantino metu, suorganizavo tradicinę šventę ,,Paukščiai sugrįžta į Mirklius“. Tai šventei vaikučiai ir suaugę ruošėsi iš anksto prieš dvi savaites. Visi laukiame paukštelių giesmininkų. Įvairaus amžiaus vaikučiai ir suaugusieji piešė tokį paukštį, kuris jiems suteiktų daugiausia džiaugsmo, savo mintis apie grįžtančius paukščius išsakė įvairia technika piešdami ant popieriaus lapo ar kitu būdu. Visi darbai verti apdovanojimų. Visi dirbo nuotoliniu būdu namuose, ėmėsi labai išradingo malonaus darbo ir siuntė po kelias foto nuotraukas.
Susidarė nemaža parodėlė, kurią demonstruojame. Mirklių kaimo bendruomenė atsidėkodama už dalyvavimą renginyje , nuotoliniu būdu, apdovanos visus dalyvavusius artimiausiame renginyje po karantino.
Pas mus bendruomenės šventėje dalyvavo – nuotoliniu būdu iš Raseinių pagalbos šeimos namų socialinė darbuotoja Sonata su vaikučiais. Taip pat dalyvavo ir Neringos šokių studijos vaikučiai su vadove Neringa Šlopšniene.
Nuoširdžiai visiems dėkoju už dalyvavimą mūsų nuostabioje šventėje: bendruomenės nariams ir jų vaikučiams, Raseinių pagalbos šeimos namams ir Neringos šokių studijai.
Linkiu daug saulės ir šilumos jūsų namams, naujų idėjų , sėkmės Jūsų darbams ir greitai susimatyti. Dar kartą dėkoju už nuostabius darbelius: Leonardui, Steilai, Elzei, Urtei, Nedui, Helai, Ramintai, Smiltei G., Mėjai, Lilei, Mantui, Kamilei, Austėjai B., Arnėjai, Ievai, Akvilei, Gretai, Ugnei, Kamilei, Rūtai , Elijai, Vytautei, Militai, Anelei, Nijolei, Nidai, Sonatai, Jolantai, Livetai, Editai, Lukrecijai, Simonai, Sigitai, Evaldui, Ernestui, Kornelijai ir Neringai.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė

no images were found