Tradicinis bėgimas Gėluvoje

Jau tapo gražia tradicija, kad Gėluvos kaimo bendruomenė rengia bėgimą Ariogala- Gėluva. Šiemet bėgimo žingsniais kelias nuo Ariogalos ikiGėluvos išmatuotas jau šeštąjį kartą, eilinį sykį įrodant, kad šis bėgimas turi tęstis. Šį kartą bėgimas paskirtas bendruomenės 15 veiklos metų paminėjimui. Bėgikus nuo Ariogalos pašto palydėdamas Ariogalos miestelio seniūnas Saulius Buividas linkėjo visiems sportinės sėkmės ir ištvermės. Prie starto linijos Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys sveikindamas bėgimo dalyvius, dėkojo jiems už ryžtą ir atsidavimą puoselėjant gražią tradiciją. 
3,2 km. distancijoje varžėsi 55 įvairaus amžiaus sportininkai, 48 vyrai ir 7 moterys. Vyriausia dalyvė Ingrida Pocienė (42 m. ), jauniausia dalyvė Urtė Karlikauskaitė ( 9 m.) abi iš Jurbarko Jame dalyvavo bėgikai ne tik iš Ariogalos seniūnijos, bet ir svečiai iš Vilniaus, Jurbarko rajono. Nugalėtojai ir prizininkai buvo išaiškinti keliose amžiaus grupėse. 
Mergaičių grupė:
I vieta Klaudija Petrauskaitė iš Ariogalos
II vieta Violeta Dubinkaitė taip pat iš Ariogalos
III vieta Urtė Karlikauskaitė iš Jurbarko rajono.
Berniukų grupė:
I vieta Matas Žukauskas /Gėluva
II vieta Pijus Karlikauskas / Jurbarko rajonas
III vieta Haroldas Danyla / Paliepiai.
Vaikinų grupė:
I vieta Netas Savickas / Vilnius
II vieta Justas Velička /Ariogala
III vieta Kristijonas Saveika / Vilnius
Vyrų grupė:
I vieta Andrius Rupeika / Negirva
II vieta Edvinas Venys /Negirva
III vieta Albertas Karosas / Vilnius.
Merginų grupėje, aplenkusios daugelį vyrų , pirmas dvi vietas užėmė seserys dvynės Augustė ir Roberta Žikaitės iš Taurupio, kurios bėgime dalyvauja jau šeštąjį kartą. Augustė parodė ir antrąjį trasos laiką 11,43, mažai atsilikusi nuo nugalėtojo Andriaus Rupeikos 11,12 min. Jie abu apdovanoti specialiais prizais. Moterų tarpe pirma, antra vietomis pasidalijo mama su dukra,- Ingrida Pocienė ir Gytautė Pociūtė iš Jurbarko rajono. 
Kirtę finišo liniją, bėgimo dalyviai gaivinosi gaiviaisiais gėrimais, ant kaklo uždėti atminimo medaliais. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, kuriuos įteikė Raseinių rajono tarybos narys Matas Skamarakas, dalyvavęs bėgime ir bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys. Nepamirštas vyriausias ir jauniausias dalyvis. 
Organizatoriai padėkojo sportininkams, dalyvavusiems varžybose, už sėkmingą startą ir finišą, bei gerą sportininkų nuotaiką teisėjui Zenonui Rajunčiui, už pagalbą organizuojant renginį Matui Skamarakui.
Labai gaila, kad saugus bėgimo dalyvių bėgimas gatvėmis nerūpėjo policijos pareigūnams, kurie atsisakė padėti.

Bendruomenės tarybos narė Vida Šalvaitienė