Tradicinė šventė Mirkliuose ,,Saugokime save ir kitus“ (VIDEO)

Karštą vasaros birželio 18 d. popietę rinkosi į Mirklių kaimo bendruomenę į tradicinį renginį ,,Saugokime save ir kitus” ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai, seneliai. Atvyko Raseinių rajono policijos bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė su policijos jaunaisiais rėmėjais. Vaikų globos namų vaikučiai, bei auklytės, Raseinių Pagalbos šeimai namų globos centro koordinatorės. Rėmėjas Edmundas Kazbaras. Šventė prasidėjo Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkės Gražinos Andraitienės sveikinimu.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenė kasmet aktyviai dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos rengiamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ . Raseinių rajono policijos bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė visus susirinkusius pasveikino su šia tradicine gražia švente ir priminė, kaip saugiai elgtis gatvėje, pėsčiųjų perėjoje. Pravedė instruktažą, kaip saugiai vasaros metu reikia laikytis eismo taisyklių važiuojant dviračiu, kaip saugiai važiuoti dviračiais kolonoje. Visiems dalyviams kurie neturėjo, buvo išdalinti pirmininkės Gražinos Andraitienės kur perdavė po šviesą atspindintį atšvaitą, kuriuos dovanojo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Visi dalyviai gražiai , neskubant su dviratukais, paspirtukais , įvairiais ratukais riedėjo lydint policijos automobiliui. Visus dalyvius sugrįžusius su gera nuotaika pasitiko jų numylėtinis policijos bičiulis Amsis. Visi vaikučiai ir suaugusieji skubėjo paveiksluotis su gražuoliu šuniuku. Linksmai nusitekę, žingsniavo prie sportinių rungčių. Prieš tai pareigūnė Giedrė Deveikienė pravedė viktoriną apie saugų elgesį. Tuoj pat buvo tradicinis važiavimas kliūčių ruožas dviratukais , ją išbandė vaikučiai, bei suaugusieji. Krepšinio baudų metimas, smiginis, šaškės, stalo tenisas. Mažieji ir jų mamytės mėtė spalvotus kamuoliukus į taikinį. Vėliau nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, prizais, prisiminimo dovanėlėmis. Vyko vaikučiams loterija ir vaišinomės ledais.

Nuoširdžiausius padėkos žodžius tariame organizatoriams. Dėkojame už ilgametį bendradarbiavimą Raseinių rajono policijos pareigūnei Giedrei Deveikienei, taip pat policijos jauniesiems rėmėjams, policijos bičiuliui Amsiui. Pagalbos šeimai namų globos centro koordinatorėms, Globos vaikų namų vaikučiams, taip pat rėmėjui Edmundui Kazbarui , fotografui Mindaugui Tučui, bei visiems dalyvavusiems šiame renginyje ųž šiltą, nuoširdų bendravimą. Tikime mes, kad šventės renginys leido patirti geriausius, gražiausius ir šilčiausius įspūdžius mums visiems. Iki susitikimo kitais metais.

Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė