Teatro diena VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ kolektyve

Minėdami Tarptautinę teatro dieną kovo 27 d., Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro Ariogalos kabineto lankytojai svečiavosi VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ kolektyve.

   Direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams Rolandas Baltrušaitis ir socialinio darbuotojo padėjėja Meilutė Karaktinavičienė pasidžiaugė užsimezgančiais bendradarbiavimo ryšiais su kaimyninio miesto socialine įstaiga, pasveikino visus susirinkusiuosius su Tarptautine teatro diena, pristatė Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centrą. Ariogalos kabineto lankytojai jurbarkiškiams pristatė nuotaikingą meninę programą: Aldona Budzinauskienė ir Petrutė Stankienė suvaidino savo kūrybos jumoristinę miniatiūrą „Egzaminas“, Joanos ir Antano Ragaliauskų duetas bei mišrus ansamblis džiugino nuotaikingomis dainomis. Jurbarko neįgalieji svečiams negailėjo gausių aplodismentų bei nuoširdžių šypsenų.

   Ariogalos kabineto lankytojai yra labai dėkingi ir taria nuoširdų ačiū kolektyvo meno vadovei Almai Judeckienei ir socialinio darbuotojo padėjėjai Meilutei Karaktinavičienei už nuoširdų darbą su neįgaliaisiais, organizuotumą bei geros nuotaikos palaikymą.

   Už finansinę paramą transportui dėkojame UAB „SSF“ direktoriui Andriui Čilvinui.

   Bendradarbiavimas tarp panašaus pobūdžio įstaigų ir galimybė susitikti visuomet suteikia naujų įspūdžių, idėjų ir planų ateičiai.

Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro Ariogalos kabineto lankytoja Petrutė Stankienė

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė