Švęskime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Vasario 16 d. minėsime pačią reikšmingiausią  Lietuvos istorijos datą.Lietuvos valstybės atkūrimo dieną švęskime kartu su profesionaliais ir originaliais atlikėjais, kurie dovanos savitą ir subtilią koncertinę programą: duetas DuoViola – Gertrūda Beinarytė Krunglevičienė ir Laimis Krunglevičius, solistas (baritonas) Martynas Beinaris, koncertmeisterė Skaistė Beinarienė.

Duetas DuoViola, susikūręs  2016 m., sako, kad „muzika yra laisvė, ji neturi ribų, jos nereikia  nuobodžiai mokytis ir įrėminti, ji turi lietis laisvai. Niekada nesupratom ir nesuprasim muzikinės konkurencijos, piktų veidų, atliekant muziką ar ją klausant. Gyvenimas pilnas stebuklų, o muzika yra vienas iš jų“. Šieprofesionalūs atlikėjai grodami nesiekia įrodyti savo didelių galimybių ar virtuoziškumo, svarbiausia užduotis – savo muzika sukelti klausytojams nuoširdžią šypseną, atsipalaidavimą, džiaugsmą, jaudulį ir nostalgiškas ašaras…

Martynas Beinaris (baritonas) ir Skaistė Beinarienė (fortepijonas) kartu koncertuoja jau ketvirtus metus, per kuriuos pasirodė daugelyje Lietuvos didžiųjų miestų ir miestelių scenų. Šie atlikėjai dalyvavo dideliame  muzikiniame projekte „Musica sacra“, kurį organizavo Lietuvos muzikų rėmimo fondas ir jo įsteigta bendrija „Atgaiva“, atsiliepdami į Lietuvos vyskupų konferencijos raginimą dvasiškai susikaupti ir pasirengti, laukiant Šventojo Tėvo Pranciškaus apsilankymo Lietuvoje. Muzikinis projektas buvo  skiriamas šiam neeiliniam įvykiui ir turėjo pasiekti  visas Lietuvos vyskupijas, primindamas Lietuvos žmonėms Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-metį.Martynui ir Skaistei buvo patikėta atsakomybė organizuoti koncertus penkiolikoje bažnyčių.

Martynas Beinaris yra dovanojęs koncertinę programą plačiajai publikai su Kauno styginių kvartetu tiek Kauno valstybinėje filharmonijoje, tiek kitose muzikinėse erdvėse. Šiuo metu Martynas ruošia naują vaidmenį Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, Imre Kalmano  operetėje ,,Silva“.

Taigi, susitikime vasario 16 d. 14 val. šventiniame koncerte Atviroje jaunimo erdvėje.

Raseinių rajono kultūros centras