Šventų Kalėdų belaukiant Ramonuose

Ramonų kaimo bendruomenė gruodžio 17 d. popietę surengė šventę „Kalėdų belaukiant“, skirtą vaikučiams, tėveliams bei visiems Ramonų kaimo gyventojams. Renginys prasidėjo Ramonų mišraus ansamblio „Ramūs monai“ (vadovas Vaidotas Vilkas) kalėdinėmis dainomis.
   Pagerbti šių metų antrojo pusmečio jubiliatai, dovanėlėmis padėkota aktyviausiems bendruomenės nariams. Kol atvyko Kalėdų senelis, grojo kapela „Dubysa“ (vadovas Dainius Maslauskas) vaikus linksmino ir su jais įvairius žaidimus žaidė „Meškutis“ (renginio vedančioji Žaneta Vaištarienė).
   Kartu vyko saugaus Eismo projektas „Būk saugus kelyje“. Meškutis visus pakvietė pasivažinėti „traukinuku“ ir klausinėjo, ar vaikai žino kaip saugiai elgtis, ko negalima daryti įlipant ir išlipant į transporto priemonę, ką turi nešioti pėsčiasis, eidamas kelyje tamsiu paros metu, ką turi dėvėti dviratininkas, domėjosi, ar žino kelių eismo ženklus. Visiems „traukinuko keleiviams“ įteikė šviesą atspindinčias liemenes, o kas važinėja dviračiu – lempas, dar kitiems – atšvaitus, rankinius maišelius su atšvaitu.
   Išlipę iš „traukinuko“ vaikai rado pilną krepšį popierinių sniego gniūžčių. Prasidėjo tikrosios linksmybės, sniego gniūžtės pasipylė per visą renginio salę. Tuo metu pasirodė vaikų taip ilgai lauktas Kalėdų senelis. Jis su visais  šoko, pasiklausė vaikučių eilėraščių, o svarbiausia – niekas neliko be dovanų.
   Išvykus Kalėdų seneliui dar ilgai skambėjo kapelos „Dubysa“ muzika, renginio dalyviai vaišinosi kava, arbata ir bendruomenės šeimininkių Danutės Jurkienės ir Danutės Dambrauskienės keptais ir gamintais gardumynais.
   Eglutė įžiebta. Ramonai laukia šventų Kalėdų.

Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkės Dalytės Raudonienės informacija