Šventė vaikams Slabados gyvenvietėje

Sekmadienį prie Slabados bendruomenės namų naujoje vaikų žaidimo aikštelėje rinkosi jaunos šeimos su vaikais, juos nuotaikingai pasitiko vaikų mėgiami personažai Kakė Makė (Rita Gurskienė), Pepė (Kristina Kareivienė) ir klounas (Gražina Kaušienė), kiekvienam vaikui buvo įteiktas dalyvio medalis.

    Visi kartu mankštinosi, žaidė, šoko, dalyvavo nuotaikingose estafetėse, įvairiose rungtyse ir kartu su Kake Make prisiekė tvarkyti, rūpintis naujai įrengta žaidimų aikštele, o, reikalui esant, sudrausminti neklaužadas. Grojant nuotaikingai muzikai, visi vaišinosi ledais ir kitais gardumynais. Aktyviai sportuojant ir išbandant naujus įrenginius, vyko vaikų žaidimo aikštelės atidarymo šventė, kurią organizavo Slabados bendruomenės tarybos nariai.

   Slabados bendruomenės pirmininkės Elenos Dainauskienės dėka sėkmingai įgyvendintas Žemės ūkio ministerijos finansuotas projektas „Slabados kaimo viešosios erdvės prie bendruomenės namų sutvarkymas“. Jis jauniesiems gyventojams padovanojo modernią, šiuolaikinę vaikų žaidimo aikštelę su įvairiomis supynėmis, karstyklėmis, čiuožykla, karusele. Projekto įgyvendinimui buvo skirta 5000,00 Eur 2019 metų Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai ir paprašyta paramos iš Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos lėšų (617,98 Eurų) apmokėti už aikštelės įrengimą. Paliepių seniūnija mažiesiems padovanojo smėlio dėžę ir daug smėlio.

   Nuo šiol jaunos šeimos su vaikais turės kur rinktis pabendrauti, galės aktyviai ir įdomiai leisti laisvalaikį, kartu sportuoti.

   Slabados bendruomenės narė Daina Laveckienė