Sužaistos pirmosios Raseinių vasaros krepšinio lygos rungtynės

JAUNIAI – RKKSC’02-03 122:51

Pirmose Raseinių vasaros krepšinio lygos rungtynėse susitiko JAUNIŲ ir RKKSC ’02-03 komandos. Prieš šias rungtynes prapliupęs lietus Maironio parko aikštyno dangą pavertė itin slidžia, tad komandoms teko žaisti atsargiai. Vyresni ir fiziškai tvirtesni JAUNIŲ komandos žaidėjai jau rungtynių pradžioje spurtavo atkarpa 16:0, taip neleisdami jauniesiems varžovams pagalvoti apie pergalę. Nuolat didinę pranašumą JAUNIAI šventė užtikrintą pergalę 122:51.

SK JULISA – HELANAS 59:48

Antrose rungtynėse susitiko SK JULISA ir HELANAS. Rungtynes užtikrinčiau pradėjo SK JULISA komanda ir įpusėjus kėliniui pirmavo 12:2. Vėliau HELANO komanda ėmė rungtyniauti kiek užtikrinčiau ir pasibaigus pirmai rungtynių daliai sumažino deficitą 29:32. Trečio kėlinio pradžioje SK JULISA komanda strigo puolime, tuo pasinaudoję HELANO žaidėjai pirmą ir vienintelį kartą šiose rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai. 35:34. Netrukus SK JULISAsusigrąžino iniciatyvą ir užtikrintu žaidimu žingsniavo pirmosios pergalės link, rungtynes laimėdami  59:48.