Susitikime su Seimo ir Vyriausybės atstovais aptartos baseino Raseinių mieste statybos

   Balandžio 8 d. Raseinių rajono savivaldybėje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas ir LR Seimo nariai Andrius Kupčinskas, Jonas Gudauskas, Audrius Petrošius, Edmundas Pupinis ir Arvydas Nekrošius. Vizito tikslas – aptarti baseino statybos projektą Raseinių mieste.
  Raseinių rajono savivaldybei atstovavo meras Andrius Bautronis, jo pavaduotojas Kęstutis Užemeckas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė. Susitikime taip pat dalyvavo Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Lukoševičienė ir Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Aivaras Žakaitis.
  Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja I. Antanaitienė pristatė bendrą projekto informaciją, pažymėdama, kad šiuo metu yra rengiamas sporto paskirties pastato (baseino) statybos techninis projektas. Baseiną statyti numatoma šalia Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos. Kaip ir įprasta, rajono gyventojai turės galimybę susipažinti su projektiniais pasiūlymais viešo svarstymo metu.
   Baseino statyboms rajono Savivaldybės vadovai tikisi sulaukti valstybės finansavimo. „Projektui yra būtina valstybės parama, nes viena savivaldybė negalėtų pakelti tokios finansinės naštos. Pagal preliminarius investicinio projekto paskaičiavimus, projekto vertė siekia apie 7,5 mln. eurų“, – susitikimo metu kalbėjo meras Andrius Bautronis
   Akcentuota ir tai, kad artimiausias baseinas, pritaikytas skirtingoms tikslinėms grupės, nuo Raseinių miesto nutolęs daugiau nei 60 km.
   Susitikimo metu švietimo, mokslo ir sporto viceministras ir Seimo nariai išreiškė paramą baseino statyboms. Jie ne kartą pabrėžė, kad rajono Savivaldybė gali pagrįstai tikėtis finansavimo iš Vyriausybės.