Sunkvežimio įrankių dėžėje pareigūnai rado 25 litrus naminės degtinės

Bandant nelegaliomis priemonėmis užsidirbti, žmonės tam prigalvoja įvairiausių būdų, tačiau pareigūnų budrumas ir įžvalgumas dažnai  sujaukia pažeidėjų planus.

Lapkričio 25 dieną Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai  Raseinių rajono, Bedančių kaimo ribose sustabdė sunkiasvorį automobilį „Scania“.

Turėdami informacijos, kad juo, skirtu vežti supirkinėjamus naminius gyvulius, gali būti gabenama naminė degtinė, automobilį patikrino. Ir neapsiriko – automobilyje rastos 5 talpos po 5 litrus skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą. 37-erių metų vairuotojas paaiškino, kad naminę degtinę įsigijo pirmą kartą iš nepažįstamo asmens, apgailestavo ir vis kartojo, kad tai buvo pirmas ir tikrai paskutinis bandymas įsigyti pigesnio alkoholio.

Vyriškis anksčiau į policijos akiratį papuolęs nebuvo, tačiau šį kartą jis neišvengs baudžiamosios atsakomybę pagal LR BK 201 str. 3 d. Jam gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas.

 

Šiaulių AVPK info

asociativi nuotrauka