Sudėtingas krepšininkų savaitgalis pažymėtas pergale ir pralaimėjimu

Lapkričio 13 ir 14 dienomis Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje buvo sužaistos dar dvi TOP SPORT – RKL (Regionų krepšinio lygos) rungtynės. Raseinių ,,Raseiniai“ krepšininkų laukė Kėdainių ,,SC – Ateitis“ bei Vilniaus ,,Rivile“ ekipų išbandymas. Komanda šiuose susitikimuose vertėsi be naudingiausių praėjusio sezono krepšininkų Gedimino Butkaus ir Antano Montrimavičiaus. Sirguliuojantis vyriausiasis treneris Karolis Lendzevičius taip pat negalėjo tiesiogiai padėti savo ekipai. Krepšinio mėgėjai turėjo galimybę rungtynes stebėti tiesioginėje transliacijoje per Arena HD TV internetu.

Pirmieji savaitgalio varžovai ,,SC – Ateitis“ į šį susitikimą taip pat atvyko ,,apibirę‘‘, o tuo pasinaudodami raseiniškiai nuo rungtynių pradžios gana užtikrintai kontroliavo jų eigą. Dar iki didžiosios pertraukos pavyko įgyti dviženklį pranašumą, kurį trečiajame kėlinyje sėkmingu žaidimu pavyko padidinti iki 21 taško. Tačiau varžovai anksčiau laiko pasiduoti neketino ir pasinaudoję šeimininkų klaidomis, įpusėjus ketvirtajam kėliniui, sumažino atsilikimą iki 4 taškų (64:60) ir rungtynėse atgijo intriga. Visgi ,,Raseinių“ krepšininkai neleido kėdainiškiams ,,perlaužti“ rungtynių ir iškovojo pergalę 77:71.

Pergalingose rungtynėse rezultatyviausiai rungtyniavo Jonas Levickas pelnęs 18 taškų, Mantas Košelis pridėjo 14, Augustas Žilinskas 13, Benas Ilevičius ir Eivydas Aleksa po 9, Darius Gricius 5, Modestas Jurkaitis 4, Tadas Baracevičius 3, Gytis Neimantas 2, Arminas Beišys taškais nepasižymėjo.

Šeštadienio popietę į Raseinius atvyko Vilniaus ,,Rivile“ komanda, kuri šiame sezone demonstruoja solidų žaidimą ir iki šio susitikimo buvo iškovojusi 5 pergales. Nuo pirmų minučių komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau vėliau raseiniškių žaidimas ėmė strigti, tuo pasinaudoję vilniečiai spurtavo 9:0 ir perėmė iniciatyvą. Aikštės šeimininkams ir antrajame kėlinyje sunkiai sekėsi Išlipti iš duobės, o vilniečiai nemažindami apsukų vienu metu pirmavo net 26 taškų persvara (24:50). Visgi raseiniškiams pavyko atsispirti nuo dugno ir kėlinį pabaigti puikia atkarpa 15:0, kas leido tikėtis, kad rungtynėse dar ne viskas baigta. Trečio kėlinio pradžioje raseiniškiai pelnė dar 5 taškus be atsako ir komandas teskyrė 6 taškai (44:50). Sužaidus dar keletą minučių ,,Raseiniai“ priartėjo per vieną metimą 57:59, į tai reaguodamas varžovų treneris nedelsiant paprašė minutės pertraukėlės, kas leido šiek tiek ,,apraminti“ įsibėgėjusius šeimininkus. Ketvirtajame kėlinyje varžovai vėl įgijo dviženklę persvarą, tačiau likus žaisti 3 minutes, raseiniškiams pavyko prisivyti vilniečius (81:83). Intriguojančioje rungtynių pabaigoje tiksliau žaidė ,,Rivile“ krepšininkai, kurie iškovojo pergalę 85:94.

Raseinių komandai J. Levickas pelnė 21 tašką, B. Ilevičius 14, D. Gricius ir M. Jurkaitis po 12, A. Žilinskas ir M. Košelis po 10, E. Aleksa 4, G. Neimantas 2, A. Beišys ir T. Baracevičius taškų nepelnė.

Kito turo rungtynes Raseinių ,,Raseiniai“ žais Akmenėje, o šeštadienį priims svečius iš Biržų.