Stanislovas Balbierius pasitiko garbiną sukaktį

Šiandien garbingą 80-mečio jubiliejų pasitiko sujainiškis Stanislovas Balbierius, buvęs ilgametis Sujainių „Laisvės“ kolūkio pirmininkas, vadovavęs kolūkiui 38-erius metus. Vyresnės kartos žmonės pamena, kad būtent šio žmogaus dėka Sujainiai tapo viena gražiausių rajono gyvenviečių su asfaltuotomis gatvėmis, tvenkiniu ir pirtimi, o erdviuose kultūros namuose virė kultūrinis gyvenimas. Stanislovo vadovaujamas kolūkis buvo vienas pirmaujančių ir pažangiausių ne tik rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Pirmininkas sumaniai vadovavo kolūkiui ir neapsiribojo vien žemės ūkiu – ieškojo naujų veiklos formų, kaip antai vienoje iš fermų įkūrė stiklo gamybos cechą, kas buvo retenybė net plačiojoje Sovietų sąjungoje, o kolūkiečiams buvo sudarytos sąlygos lengvatinėmis sąlygomis pasistatyti namus Sujainių gyvenvietėje.

   Jubiliatas ir šiandien yra aktyvus bendruomenės žmogus, veteranų klubo „Sraunioji Dubysa“ narys, medžiotojas, mėgsta keliauti, nepriekaištingai puoselėja savo sodybą. Užauginti ir į gyvenimą išleisti du sūnūs, kurie padovanojo keturis anūkus, o šie – šešis proanūkius.

   Pasveikinti Stanislovo Balbieriaus ir palinkėti jam stiprios sveikatos, geros nuotaikos, stiprybės bei neblėstančio entuziazmo atvyko Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Darius Ulickas. Savivaldybės vadovai jubiliatui įteikė rajono mero Algirdo Griciaus sveikinimą, gėles, atminimo dovaną. Sukaktuvininką sveikino Savivaldybės tarybos narys Romaldas Zubiela, Seimo narės Vidos Ačienės padėjėja Jūratė Garliauskienė, Paliepių seniūnijos seniūnė Rasa Spurgienė, Viduklės parapijos klebonas Albertas Stanulis ir kt.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė

One thought on “Stanislovas Balbierius pasitiko garbiną sukaktį

  1. Kiek žinau, Sujainių kolūkio pavadinimas buvo ne ,, Laisvė“, bet ,, Tarybiniu keliu“.

Comments are closed.