Sporto klubo ,,Pantera‘‘ sportininkai iš Paknarktino čempionato grįžo su netgi dvejais čempionų diržais

2022  kovo 27  d. klubo sportininkai vyko į Vilniuje vykusį Lietuvos combat Pankrationo čempionatą 2022. Sporto klubą „Pantera“ atstovavo dešimt sportininkų . Galime pasidžiaugti ir pagirti mūsų sportininkus, nes visiems pavyko iškovoti prizines vietas . Pankrationo čempionatas buvo atviras, jame dalyvavo Latvijos pankrationo federacijos komanda, tai varžybas paįvairino, o kovos su užsieniečiais visada yra nelengvos, tačiau labai įdomios. Geriausiai sekėsi Jurbarkietei Lijanai Lapinskaitei, suaugusių grupėje iki 70 kg, ji tapo čempione ir iškovojo čempionų diržą . Čempiono diržą iškovojo ir raseiniškis Deimantas Vabalas, kovojęs jaunimo iki 18 m.  iki 65 kg svorio kategorijoje. Jurbarkietis Pavelas Majauskas, svorio kategorijoje iki 60 kg tapo čempionu. Viena gražiausių finalinių kovų vyko tarp raseiniškės Rugilė Damašauskaitė, ji kovojo prieš Latvijos atstovę, abi sportininkės atidavė visas jėgas kovoje, visgi pasibaigus kovai 1 taško skirtumu pergalė atiteko sportininkei iš Latvijos. Dovilė savo kategorijoje iškovojo 2 vieta . Šis Pankrationo čempionatas buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Atviram Baltijos šalių  MMA čempionatui, kurs vyks jau šių metų balandžio 23 d. Jonavos  sporto Arenoje.  Į čempionatą atvyks Suomijos, Estijos, Latvijos MMA komandos. Laukia labai gražios ir nenuspėjamos kovos.