Sporto klubo „Pantera“ sportininkai dalyvavo tarptautiniame KOK turnyre Alytuje

Birželio 27 d. Alytuje vyko Tarptautinis turnyras „KOK Classic/ SWAT’77 2020“. Tai buvo pirmos mūsų klubo varžybos po karantino. Minėtu laikotarpiu pasiruošimo nebuvo daug, bet rezultatais galime pasidžiaugti. Pirmas į ringą iš klubo narių lipo MILANAS MAJAUSKAS. Kova vyko pagal MMA taisykles, jo varžovas – Kauno sporto klubo „Cunamis“ auklėtinis DEIVIDAS ZAMBA. Kova vyko apylygiai, teisėjai skyrė LYGIASIAS. Atras kovojo MANTVYDAS ŠULCAS (MMA taisyklės), jo oponentas – Klaipėdos „Lutador“ kovotojas DANYLA MATIUKOV. Mantvydas kovą laimėjo teisėjų sprendimu. Trečias kovojo DEIVYDAS REKŠTYS prieš Kauno sporto klubo „Cunamis“ atstovą MANTĄ RIMŠĄ. Kova vyko labai intensyviai, bet parteryje stipresnis buvo vis tik Mantas Rimša. Jis laimėjo smaugimo veiksmu.

Taip pat norime visus pakviesti į mūsų sporto klubo „Pantera“ kartu su LMMAF ir Raseinių sporto centru organizuojamą „Vasaros MMA čempionatą“, kuris vyks jau greitai – liepos 4 d. 13.00 val. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro stadione.
„Vasaros MMA čempionato“ pagrindinis akcentas – kovos dėl Baltijos šalių čempiono diržo tarp kovotojų iki 20 m., svorio kategorija iki 61 kg. Tai bus gražios kovos, atvyks sportininkai iš Estijos ir Latvijos. Be šių pagrindinių kovų dėl diržo vyks visų svorio kategorijų MMA ir K-1 kovos. Čempionatas vyks po atviru dangumi. Žiūrovams renginys NEMOKAMAS!

Daugiau info apie „Vasaros MMA čempionatą“ čia –https://www.facebook.com/events/267410331335003/