Sporto klubas Pantera „Žalgirio Taurės“ čempionai

Spalio 29 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos, kurių organizatorius – sporto klubas „Pantera“, partneriai – Jurbarko savivaldybė, Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ ir LMMAF.  Varžybose dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir  Lietuvos, iš viso 23 sporto klubai. Gražios ir techniškos dvikovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų.

Atvirame ringe Pantera “Žalgirio Taurė“ kovos vyko pagal MMA ir K-1 disciplinas. Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose.  Sporto klubą „Pantera“ atstovavo 15 sportininkų, kai kurie iš jų dalyvavo abiejose disciplinose MMA ir K-1.

Puikiai pasirodė Kornelijus Bruno, kuris pagal K-1 discipliną laimėjo abi kovas ir tapo čempionu. Pagal K-1 taisykles gerai sukovojo Eidvinas Vaitkus ir pateko į finalą, bet dėl patirtos traumos nebegalėjo kovoti finalinėje kovoje.

Gražios ir daug emocijų sukėlė mergaičių kovos. Lijana Lipinskaitė finalinėje kovoje kovojo su Latvijos sportininke Viktorija Kozlova. Kovą laimėjo Lijana rankos skausmingo veiksmu ir tapo čempione. Rugilė Damašauskaitė pirmąją kovą laimėjo prieš šiaulietę Miją Smackytę, o finale susitiko su Tauragės atstove Gerda Brazaite. Teisėjų sprendimu pergalė atiteko tauragiškei. Iš mažųjų sportininkų geriausiai sekėsi Hubertui Ūsui, kuris kovojo pagal MMA ir K-1 disciplinas. Įveikęs savo varžovus tapo čempionu.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m. lapkričio 26 d. ir tarptautiniam Pasaulio IMMAF čempionatui 2023 m. sausio pabaigoje.

Sporto klubo „Pantera“ rezultatai.

MMA disciplina:

Lijana Lipinskaitė 66 kg suaugę 1 vieta

Hurbertas Ūsas iki 12 m  iki 28 kg  1 vieta

Rėjus Feleckevičius iki 12 m iki 44 kg 1 vieta

Kasparas Šliažas iki 14 m 62 kg 1 vieta

Tomas Bačiulis  suaugę iki 70 kg 2 vieta

Aušrys Peckus iki 14 m iki 48 kg 2 vieta

Pavelas Majauskas iki 18 m iki 61 kg 2 vieta

Titas Beržinskas iki 18 m iki 66 kg 2 vieta

Einaras Ragauskas iki 12 m iki 48 kg 2 vieta

Rugilė Damašauskaitė iki 18 m iki 70 kg 2 vieta

Eimantas Rukšnaitis iki 12 m iki 37 kg 3 vieta

Rokas Gužauskas iki 14 m iki 48 kg 3 vieta

Kornelijus Bruno iki 18 m iki 77 kg 3 vieta

K-1 disciplina:

Hubertas Ūsas iki 12 iki 34 kg 1 vieta

Kornelijus Bruno iki 18 m iki 77 kg 1 vieta

Eidvinas Vaitkus suaugę iki 66 kg 2 vieta

Airidas Bakutis iki 14 m iki 40 kg 2 vieta

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Žalgirio taurė“ atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta –  sporto klubui „Worriors team“, trečioji vieta –  sporto klubui „Faiteris“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto lygio kėlimą. Taip pat Jurbarko sporto klubas „Pantera“ dėkoja auklėtiniams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą Jurbarko rajono savivaldybei, Lietuvos sporto draugijai „Žalgiris“.  Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

 Daugiau nuotraikų ir info čia-http://klubaspantera.lt/2022/10/30/sporto-klubas-pantera-zalgirio-taures-cempionai-2022-10-29/