Sporto klubas „Pantera“ Lietuvos MMA čempionato 2022 vicečempionai

Lapkričio 26 d. Šiauliuose įvyko Atviras Lietuvos MMA čempionatas 2022, kurį organizavo Šiaulių sporto klubas „SunCity MMA“ ir Lietuvos MMA federacija. Varžybose dalyvavo 170 dalyviai iš 30 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Šiaulius atvyko ne tik skirtingų Lietuvos miestų sporto klubai, bet ir komandos iš užsienio. Šio čempionato svečiai buvo Suomijos klubas „Sisu Gym Järvenpää“, trys klubai iš Estijos „Tokon“, „VVK RAMM“ ir „Englas“ bei klubai iš Latvijos „MMA Bauska“,  „Bauskas cīņu sporta“. Šie sporto klubai aktyviai dalyvauja Europos ir pasaulio IMMAF  čempionatuose, todėl turėti aukšto meistriškumo priešininkus buvo nemenkas iššūkis Lietuvos sportininkams. Džiaugiamės, kad lietuviai nenusileido ir stebino gražiomis kovomis, taip įgydami tarptautinių kovų patirties. Šiose varžybose iškovoti čempiono vardą galėjo tik patys geriausi, konkurencija buvo labai didelė ne vien dėl gausaus dalyvių skaičiaus, bet ir dėl stiprių priešininkų. Lietuvos ir užsienio kovotojai atvyko tikrai gerai pasiruošę.

Didžiausią įspūdį žiūrovams paliko suaugusių vyrų kovos, kurios buvo ypatingai atkaklios. Kai kuriose svorio kategorijose buvo net iki 10 dalyvių, todėl norint tapti čempionu reikėjo itin daug ištvermės – nugalėti trejose kovose, kurių trukmė 3 raundai po 3 minutes. Nepaisant didelio krūvio sportininkai demonstravo gražias ir labai techniškas kovas. Suaugusiųjų kovos vyko pagal pradedančiųjų MMA light taisykles, o jau patyrusių kovotojų pagal IMMAF taisykles.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Čempionų taurė“ atiteko sporto klubui iš Vilniaus „Pankratos“, antroji vieta –  sporto klubui „Pantera“, trečioji vieta – varžybų šeimininkams „SunCity MMA“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto lygio kėlimą. Taip pat  dėkojame už paramą Šiaulių rajono savivaldybei. Didelis ačiū varžybų teisėjams už sąžiningą darbą vertinant kovas ir skaičiuojant dalyvių taškus, norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

Visus kviečiame į Kalėdinį turnyrą, kuris vyks jau gruodžio 17 d. Jurbarke. Tai bus dviejų dalių turnyras – pirmoje dalyje kovos pradedantieji, o vakare nuo 16.00 val. vyks dvikovos jau patirtį turinčių sportininkų. Kviečiame ne tik sportininkus, bet ir žiūrovus pasigrožėti kovomis.

Sporto klubo „Pantera“ rezultatai:

Bendroje komandinėje įskaitoje – 2 vieta.

MMA disciplina

Rugilė Damašauskaitė iki 65,8 kg   iki 16 m 3 vieta

Lijana Lipinskaitė (suaugę) iki 61,2 kg 2 vieta

Hubertas Ūsas iki 12 m 30 kg 3 vieta

Rėjus Feleckevičius iki 12 m iki 48 kg 3 vieta

Airidas Bakutis iki 14 m iki 40 kg 2 vieta

Aušrys Peckus iki 14 m iki 52 kg 2 vieta

Rokas Gužauskas iki 14 m iki 52 kg 3 vieta

Aleksas Juknius iki 16 m iki 52 kg 2 vieta

Rojus Pranckus iki 16 m iki 52 kg 3 vieta

Deimantas Vabalas iki 18 m 61,2 kg

Aidas Veryga (suaugę) iki 77 kg, 3 vieta (MMA light)

K-1 disciplina

Tautvydas Lebeckas iki 18 m 65,8 kg 2 vieta

Kornelijus Bruno iki 18 m 77,1 kg 1 vieta

Hubertas Ūsas iki12 m iki 34 kg  2 vieta

Alanas Margelis iki 14 m iki 44 kg 1 vieta

Airidas Bakutis iki 14 m iki 44 kg 2 vieta