Sporto klubas „Pantera“ atvirame Raseinių MMA čempionate komandinėje įskaitoje tapo čempionais

Šių metų birželio 8 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko „Atviras Raseinių MMA čempionatas“, kurio pagrindinis organizatorius buvo sporto klubas „Pantera“. Čempionatą atidarė Juozas Mikelkevičius (seimo nario Mato Skamarako patarėjas).  Atidarymo metu buvo pagerbti Raseinių sportininkai garsinantys savo kraštą, jiems buvo įteiktos seimo nario padėkos. Šios varžybos tampa tradicinėmis, į kurias atvyksta ir svečiai iš Latvijos, Estijos ir Ukrainos. Varžybų organizatoriai dėkoja Raseinių raj. savivaldybei ir seimo nariui už palaikymą ir paramą.

Varžybose dalyvavo 116 kovotojų iš 15 sporto klubų. Suaugusių ir jaunimo kovos vyko  MMA ringe, o ir vaikai iki 14 m. kovojo ant tatamio. Pirmoje dalyje kovos vyko pagal MMA taisykles, po apdovanojimų vyko kovos pagal K-1 taisykles. Abiejų disciplinų dalyviai – suaugusieji, vaikai ir jaunimas demonstravo išmoktą techniką ir džiugino gražiomis kovomis bei ryžtu siekiant pergalės. Tai buvo puiki proga kovotojams įvertinti savo jėgas ir įgūdžius bei įgauti naujos patirties prieš artėjantį Jaunimo ir suaugusių MMA pasaulio čempionatą, kuris vyks rugsėjo mėnesį Uzbekistane.

Susumavus visas prizines vietas komandinėje įskaitoje 1-a vieta atiteko sporto klubui „Pantera“, 2-a vieta – sporto klubui „Suncity MMA“, 3-ia vieta – sporto klubui „Valetudo MMA akademija“.

Sporto klubą „Pantera“ atstovavo 19 dalyvių, dauguma kovojo ir pagal MMA ir pagal K-1 taisykles. Kai kuriems tai buvo pirmos varžybos, nepaisant to rezultatai buvo geri. Gražiai sukovojo ir tapo čempionais Deividas Barzdaitis, Jonas Černiauskas, Kajus Bučinskas, Justas Minalga, Airidas Bakutis, Adrija Stankutė, Lijana Lipinskaitė, Pavelas Majauskas, Kornelijus Bruno.  Gražiausia vakaro kova vyko tarp sunkiasvorių +93 kg svorio kategorijoje pagal MMA taisykles tarp Anton Nazarenko (Šakiai) ir Nojus Perminas (Vilnius). Abu sportininkai parodė gražią technika. Po pratesimo teisėjai minimaliu skirtumu pergalę skyrė Anton Nazarenko. Kovai pasibaigus, sirgaliai aplodismentais padėkojo abiems sportininkams. Taip pat graži kova vyko tar merginų, kur finalinėje kovoje susitiko abi „Panteros“ sportininkės Lijana Lipinskaitė ir Rugilė Damašauskaitė. Kova vyko labai apylygiai – Rugilė puikiai kovojo su labiau patyrusia Lijana. Teisėjai minimaliu skirtumu pergalę skyrė Lijanai. 

Sveikiname visus čempionate dalyvavusius kovotojus ir juos paruošusius trenerius, dėkojame varžybų teisėjams, Raseinių kūno kultūros ir sporto centrui bei visiems atėjusiems palaikyti sportininkų. Norime pakviesti vaikus ir jaunimą prisijungti į MMA treniruotes, kuriose išmoks imtynių ir smūginės technikos (vaikai į veidą nesmūgiuoja), gerins savo fizinę būklę bei ugdys charakterį.

Rezultatai – sporto klubo „Pantera“

MMA

Deividas Barzdaitis U-18 iki 52,2 kg. 1 vieta

Jonas Černiauskas U-14 52 kg. 1 vieta

Kajus Bučinskas U-16 iki 44 kg. 1 vieta

Justas Minalga U-16 iki 48 kg. 1 vieta

Airidas Bakutis U-16 iki 52 kg. 1 vieta

Mantas Kreimeris U-18 iki 70,2 kg. 2 vieta

Kornelijus Bruno U-18 iki 83.9 kg. 2 vieta

Aušrys Peckus U-16 iki 57 kg. 2 vieta

Rokas Stoškus U-14 +67 kg. 2 vieta

Emilis Puidokas U-16 iki 62 kg. 2 vieta

Aretas Bakanas U-18 iki 61,2 kg. 3 vieta

Kostas Kinderis U-12 iki 30 kg.  3 vieta

Kikbokas (K-1)

Adrija Stankutė U-14 iki 54 kg. 1 vieta

Lijana Lipinskaitė suaugusios 1 vieta

Pavelas Majauskas U-18 65.8 1 vieta

Kornelijus Bruno U-18 iki 83.9 kg. 1 vieta

Justas Minalga U-16 iki 48 kg. 1 vieta

Jonas Černiauskas U-14 52 kg. 1 vieta

Deividas Barzdaitis U-18 iki 52,2 kg. 2 vieta

Aretas Bakanas U-18 iki 56,7 kg. 2 vieta

Justinas Kišonas U-18 iki 61.2 kg. 2 vieta

Kajus Bučinskas U-16 iki 44 kg. 2 vieta

Airidas Bakutis U-16 iki 52 kg. 2 vieta

Rugilė Damašauskaitė suaugusios 2 vieta

Kostas Kinderis U-12 iki 30 kg.  3 vieta

Aivaras Minalga U-16 iki 52 kg. 3 vieta