Sporto klubas „Pantera“ Atvirame Baltijos MMA čempionate pasiekė gerų rezultatų!

Balandžio 23 d. Jonavos sporto arenoje įvyko Baltijos šalių MMA čempionatas, kuriame dalyvavo ir sporto klubo „Pantera“ sportininkai.

Į čempionatą atvyko dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Prienų, Panevėžio, Šilutės ir kt. Tai rodo, kad MMA sportas tampa vis populiaresnis. Čempionate dalyvavo Estijos komanda (5 sporto klubai), Latvijos komanda (5 sporto klubai) ir Suomijos komanda (1 sporto klubas), kurių atstovai parodė gražią techniką, dauguma iš jų tapo čempionais. Lietuviams laimėti prizines vietas ne buvo lengva. Galime pasidžiaugti, kad sporto klubo „Pantera“ auklėtiniams pavyko pasiekti gerų rezultatų. Pirmąsias vietas iškovojo Adrijanas Narkun, Aidas Veryga, Airidas Bakutis. Suaugusių grupėje  Lijana Lipinskaitė pirmas dvikovas laimėjo ir pateko į finalą, kuriame susitiko su Estijos sportininke Alisa Bostan. Pasibaigus kovos laikui pergalę teisėjai skyrė estei. Lijana iškovojo 2 vietą ir tapo suaugusių amžiaus grupės vicečempione.

Norisi pabrėžti, kad iki 16 m. yra draudžiami smūgiai į veidą, tai MMA sportą šiose amžiaus grupėje padaro daug saugesnį. Rekomenduojame tėvelius nebijoti leisti vaikų į MMA sportą, kuris yra disciplinuotas ir ugdo tiek imtynių, tiek smūginę techniką.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjantiems Pasaulio jaunimo ir Europos suaugusiųjų MMA čempionatams, kurie vyks jau š. m. liepos – rugsėjo mėnesiais.