Specialistas: jei po darbo nebespėsime įsigyti alkoholio, tikslas bus pasiektas

Vytauto Petriko nuotr.

2018 metų sausio 1 dieną įsigalioja nauja alkoholinių gėrimų pardavimo tvarka. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (NTAKD) atstovai tikisi, kad žmonės greit perpras pokyčius ir laikysis naujos tvarkos.

Nuo Naujųjų metų parduotuvėse alkoholiu bus prekiaujama pirmadieniais–šeštadieniais nuo 10 valandos iki 20 valandos, o sekmadieniais – nuo 10 valandos iki 15 valandos. Pasak NTAKD Tabako ir alkoholio kontrolės skyriaus vedėjo Jurgio Kazlausko, vienas pagrindinių tokių pokyčių tikslų – mažinti alkoholio prieinamumą.

Skaitykite daugiau: http://www.diena.lt/naujienos/lietuva/salies-pulsas/specialistas-jei-po-darbo-nebespesime-isigyti-alkoholio-tikslas-bus-pasiektas-844120

2 thoughts on “Specialistas: jei po darbo nebespėsime įsigyti alkoholio, tikslas bus pasiektas

  1. Gal pagaliau alkoholikai išnyks ant svieto. Nes dabar baisu žinias įsijungti – girtas užmušė, girtas išprievartavo, girtas vairavo ir padarė avariją.

  2. Vargu ar pasikeis labai girtuokliavimas. Kas gėrė, tas gers toliau. Atsiras kas parduos po darbo valandų ir pan. Padidės seseline ekonomika. Kodėl nebaudžiami ir neribojami alkoholio gamintojai. Kuo alkoholis skiriasi nuo narkotikų, kodėl jis prieinamas legaliai parduotuvėse, kai tuo tarpu taip pat sukelia priklausomybę ir daugybe ligų iššaukia, stipriai žaloja psichiką ir pan. Gal ne nuo to galo eilinį kartą pradedama. Aišku bet koks veiksmas geriau, nei jokio. Bet manau, kad reikėtų daugiau dėmesio skirti gamybai alkoholio apskritai.

Comments are closed.