„Skinsiu raudoną rožę“ – televizijos laida aistringiems sodininkams mėgėjams – nebeišsitenka televizoriuje ir kraustosi į Jūsų kompiuterį (VIDEO)

„Skinsiu raudoną rožę“ – televizijos laida aistringiems sodininkams mėgėjams – nebeišsitenka televizoriuje ir kraustosi į Jūsų kompiuterį ir Jūsų išmanų telefoną. Mes virstame 7 dienų per savaitę greitąja sodo pagalba laidos prenumeratoriams! Norime pildyti jūsų norus ir pageidavimus, tiekti jums išskirtinius reportažus, kurie ne tik įkvėptų, bet ir iš tikrųjų padėtų kurti išskirtinę aplinką, planuoti, pertvarkyti sodus, auginti išskirtinį derlių ir visa tai – nepaliekant sode visų jėgų. Mūsų komanda jau penkti metai kuria laidas, kurios tapo įkvėpimo šaltiniu kurti dar gražesnį sodą tūkstančiams Lietuvos sodininkų. Laikas žengti dar vieną žingsnį! Dar šį balandį visi prenumeratoriai gaus tik jiems skirtą Lenkijos medelynų apžvalgą! Po to apsidairysime Lietuvoje: lyginsime kainas ir kokybę. Vasarą planuojame tirti Vokietiją, Olandiją! Kiekvienas prenumeratorius kas savaitę savo elektroniniame pašte ras visos savaitės Mėnulio kalendorių sodininkams su išsamiais patarimais, ką palanku nuveikti sode, gėlyne ir darže. Kartu su patarimais prenumeratoriai gaus ir pagrindinio tos savaitės darbo išsamų vadovą ir video medžiagą su eksperto patarimais.

Laida užsiprenumeruoti galite čia: https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.patreon.com%2Fskinsiuraudonaroze%3Ffbclid%3DIwAR1ob2l7-wRM0O6DW0jlLis8ClipmmMsIuP_MQdpVA8kSZ7fUFOVqtc39uk&h=AT0H7vy3UbB5ZMTb549sNTOOj3a_gBq4kaPoqTeW2AqpVY7ijufV1iyncq-Kr8SRBXmCYgceZrNvcLEkZMhJhlFR3vdoFf6kGiQ0uQ4BSEdNm7wDbo5N0isXGutcG3lqD8JZ