Skelbiamas kvietimas teikti kandidatus „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimams

Artėjant Lietuvos valstybingumui reikšmingai datai – Vasario 16-ąjai, Raseinių rajono savivaldybė tradiciškai kviečia rajono bendroves, administracijos skyrius, įtaigas, įmones, viešąsias įstaigas ir bendruomenes iki š. m. vasario 1 d. teikti kandidatūras „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimams.
,,Auksinės lūšies“ apdovanojimas ir pažymėjimas teikiami poriniais metais Vasario 16-osios proga už ypatingus praėjusių metų pasiekimus:
naujų darbo vietų kūrimą ir už investicijas į verslo plėtrą;
svarbius nuopelnus medicinos ir sveikatinimo srityse;
ženklius pasiekimus ūkio ir kaimo plėtros srityse;
pasiekimus turizmo srityje.
,,Žemaičio“ apdovanojimas ir pažymėjimas teikiami poriniais metais Vasario 16-osios proga už ypatingus praėjusių metų pasiekimus:
Lietuvos kultūros, tautiškumo ir pilietiškumo puoselėjimą;
pasiekimus ir Raseinių krašto garsinimą meno ir kultūros srityje;
pasiekimus ir Raseinių krašto garsinimą švietimo srityje;
pasiekimus ir Raseinių krašto garsinimą sporto srityje.
Kandidatus Savivaldybės teikiamiems apdovanojimams gali siūlyti rajone registruotos bendrovės, Savivaldybės administracijos skyriai, rajono Savivaldybės įstaigos, įmonės, viešosios įstaigos ir bendruomenės. Pasiūlymus galima teikti iki 2022 m. vasario 1 d. el. p. meras@raseiniai.lt.
Teikdami pasiūlymus būtinai nurodykite kandidato gyvenamąją (ne deklaracijos) vietą, telefono numerį, jei yra galimybė – ir elektroninį adresą. Kuo detaliau nurodykite, kodėl Jūs manote, kad Jūsų siūlomas žmogus vertas apdovanojimo ir nurodykite, kuriam apdovanojimui ir nominacijai teikiate kandidatą bei kas kandidatą siūlo.
Gavusieji „Auksinės lūšies“ ar „Žemaičio“ apdovanojimus, į analogiškus apdovanojimus gali pretenduoti tik po 5-erių metų.