„Skambi gyvenimo daina, su Agota ir Darata“

Jau ruduo toks ir nelauktas,

Dar sapnuojasi vasaros kvapas.

Lango stiklas lietaus nuskalautas

Prie jo glaudžiasi vienišas lapas.

Petrutė Stankienė

 

Atėjo ruduo į žemę, bet negalima, kad jis užgožtų mūsų širdis, tegul tai bus poilsio metas po įtemptų vasaros darbų, o gal ir įdomių kelionių, atostogų. Turime sustoti ir pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasidalinti patirtimi, atsikvėpti, linksmai ir nuotaikingai pabendrauti su draugais, kaimynais.

Spalio 27 dieną, sekmadienio popietę, susirinko ariogališkiai į RRKC Ariogaloje, kur jų laukė šmaikštuolės Darata (Rasa Sadauskienė) ir Agota (Renata Aleksiejienė), ansambliai „Versmė“, „Radasta“, asociacijos „Ariogalos bendruomenė“ ansamblis, vadovaujamas Almos Judeckienės, Joanos ir Antano Ragaliauskų šeimyninis duetas.

Darata pasidžiaugė, kad žmonės nepabūgo lietaus,  atėjo su ja susitikti ir paklausyti, kaip ji, viena moteriškė savo dukrą Agotą į mokslus leido. Agota ne iš kelmo spirta, mokslus baigė, kuria muziką, eiles, vadovauja „Versmės“, „ Radastos“ ansambliams, baigia jau visą Lietuvą apvažiuoti. Visi galėjo paklausyti atsinaujinusio „Versmės“ ansamblio dainų. Tai ansamblis, kuriame dainuoja senjorai, kurie myli dainą, nori bendrauti ir džiuginti kitus. Skambėjo dainos „Versmė“, „Suviliojai“, „Mama lauk“, „Vestuvės“, kurioms žodžius parašė Petrutė Stankienė, muziką sukūrė Renata Aleksiejienė. Svajingus romansus atliko ansamblis „Radasta“. Tai labai šaunus, susidainavęs, daug kur apkeliavęs kolektyvas, daug savo laiko atidavęs dainai, kad toliau tobulėtų ir džiugintų žiūrovus. Visi susikaupę klausėsi romansų apie praėjusią vasarą, jūrą, susitikimus ir atsisveikinimus, meilę, ilgesį. Žiūrovai atsidėkojo gausiais plojimais ir šypsena, tai didžiausia padėka atlikėjams. Ansamblius pakeitė šeimyninis Joanos ir Antano Ragaliauskų duetas sudainavęs dainą „Menu aš tas dienas“( vad. Alma Judeckienė). Popietėje dalyvavęs Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis pasidžiaugė, kad yra Ariogaloje daug dainuojančių, kuriančių, rašančių žmonių. Už gerą nuotaiką dėkojame Daratai ir Agotai, dainininkams, muzikantams.

Teksto ir nuotraukų autorė Petrutė Stankienė