Skaitytojos laiškas: mes ne prieš skiepus, mes prieš prievartą

Asociatyvi nuotrauka

Redakcija gavo skaitytojos laiška apie pasisakyma šiuo metu labai aktualia tema skiepus.

Skaitytojos laiškas

Prasidėjus masinei skiepu psichozei, sunku išlaikyti sveika protą. Nori nenori, esi įtraukiamas i šį nesibaigianti melo, propagandos, prievartos, neapykantos ir baimes liūną.

Pabrėšiu. Suprantu ir nesmerkiu nei tu aviu, kurios aklai tiki skiepais, kaip aštuntu pasaulio stebuklu, nei tu begemotu, kurie bijo ir purtosi skiepu, kaip velnio.

O mano istorija štai tokia.. Pirmas vaikas – skiepytas, kaip reikiant, pagal knygele. Staiga atsiranda viso kūno bėrimas didžiulėmis dėmėmis. Sveiko odos lopinėlio nematyti. Kelione i ligonine. Prižiūrintis gydytojas prasitaria, kad tai reakcija i vaistus.  Vaistu vaikas nevartojo. Jokiu. Tik skiepai, pagal knygele. Staiga atsiranda alergijos ivairiam maistui, bei pienui, ko nuo 4 mėnesiu maitinamas kūdikis neturėjo. Siaučia iki 40 kylančios temperatūros, kuriu niekaip neįmanoma numušti ir vėl keliones i ligonines. Nesibaigiantys antibiotikai. Bemieges naktys… Specialios dietos ir organizmo valymas. Situacija po truputi gerėja. Deja, mistiniai berimai kankina ir iki dabar.

Namuose gera žinia. Mes vėl laukiamės. Taip išsvajotas, taip lauktas ir planuotas mažylis jau pakeliui. Savijauta puiki. Penktadienio rytas, eiline apžiūra pas šeimos gydytoja užsibaigia tuo, kad esu įkalbėta pasiskiepyti nuo gripo. Juk reikia save ir mažyli apsaugoti. Dar dabar taip gerai prisimenu ta jausmą, išėjau pakylėta, įsitikinusi, jog gera darbą atlikau. Atėjo pietų metas, prasidėjo nežmoniški pilvo skausmai. Vakare tik grizus vyrui iš darbo lekiam i ligonine. Ten pralaukus kelias valandas, esame informuojami, kad departamentas, kur daro echoskopija yra jau uždarytas savaitgaliui iki pirmadienio ryto, tada ir grįžkite. Gaunu pasiūlymą išgerti paracetamolio ir važiuoti namo.

Namuose bemiege naktis skausmuose. Sąrėmiai. Baime. Minu kelia tarp vonios ir miegamojo lovos…. Gimė.. mažas, su rankytem, kojytem ir akytem, delne telpantis angelėlis. Toks mažytis… Ir ašarų upes, nesibaigiantis ir smaugiantis kaltes jausmas.

Pirmadienio ryte kelione i ligonine. Patvirtina, nėštumo nebėra.

Sveikata prastėja, bendras negalavimas, silpnumas. Sukyla temperatūra iki 40, skauda visa kūną. Kelione i ligonine. Guldo i ligonine, reanimacine 5 dienoms, po kelias lašelines iš karto, viskas kaip per migla. Gripas, plaučiu uždegimas, angina ir sinusitas vienu metu. Prasideda šalutiniai poveikiai i vaistus, kuriuos anksčiau galėjau vartoti. Prasideda neurologiniai sutrikimai, viso kūno dilgčiojimas, galūnių tirpimas. Sąnariu nežmoniški skausmai trukę kelis metus ir dar iki dabar pasikartojantys.

O aš taip tikėjau ir pasitikėjau savo šeimos gydytoju. Juk sake, saugu. Apie šalutines reakcijas ne puse žodžio neužsiminė. Ir po to pasakė – sutapimas, ne nuo skiepu.

Persileidimas ta pučia diena ir susirgimas gripu po skiepo tai tik sutapimas. Kaip skuduru per veidą.

Ir štai taip tu tampi antivaxeriu. Visuomene, daktarai bei valdžia atsuka tau nugara, lyg kokiam antrarusiui. Tave nori visais būdais užčiaupti, sunaikinti, sutrypti, paniekinti ir išsišaipyti, lyg dar būtum mažai prisikentėjęs.

Musu brangieji politikai siūlo neskiepijančius tėvus bausti, atimti iš jų vaiku pinigus, apmokestinti jų gydymą. Gerai. Bet… Tuo pačiu tegu nepamiršta apmokestinti rūkančiuosius, jei jie susirgs plaučiu ligomis, alkoholikus, jei jiems kepenys sunegaluos, sportininkus apmokestinti, jei jie su traumomis atvažiuos i priimamąjį. Na juk patys tai prisišaukė. Taip pat nepamirškite savęs, ponai politikai, įdomu, kaip jus patys save bausite, jei bent vienas vaikas, dėl jūsų verčiamu skiepu nukentės, ar neduok Dieve, iškeliaus i kita pasauli. Juk tai smurtas. Prievarta. Žmogžudystė.

Kol yra slepiama ir iškreipiama tiesa, tėvai nėra informuojami apie galima skiepu žala, negali būti jokiu priverstinu skiepu. Na, o jei gerai pagalvojus, jei skiepai butu tokie nekalti ir saugus, kaip dabar mėgsta žymus žmonės, o ypač politikai pilna gerkle rėkti, niekas jų nebijotu ir nereikėtų jų daryti priverstiniu.

Pabaigai dar pridursiu, jog šiandien pasidalinau savo patirtimi ant politiko Arvydo Nekrošiaus posto apie skiepus. Mano komentaras po minutes buvo ištrintas. Kai aš savo komentarą pakartojau, jis vėl buvo staigiai panaikintas, kartu su kitu žmonių komentarais, pasisakančiais prieš skiepus. Taip pat buvau užblokuota. Štai šitaip yra iškreipiama ir slepiama tiesa. Štai šitaip yra užtildomi nuo skiepu nukentėję žmonės.

3 thoughts on “Skaitytojos laiškas: mes ne prieš skiepus, mes prieš prievartą

  1. Diskusija Arvydas Nekrošius supranta kaip kitokios nuomones nei jo naikinima ir ignoravima, Sovietikus Dinozaurikus Demokratijus Nesupratikijus Lotyniskai 😆🤷‍♂️🤦‍♂️

  2. Tai vistik skaitytoja yra pries skiepus ne tik pries prievarta. Istorija liudna, tačiau manes neįtikina, kad visos negandos del skiepo.

  3. Labai gaila. Žinau ir aš daug atvėjų kur pasiskiepyjo nuo gripo nėštume ir persileido ir yra daug atvėjų. Ir man siūlė skiepytis nėštume, griežtai pasakiau NE,tuo metu nesidomėjau dėl skiepo sudėties, tik žinojau, kad galiu prarasti vaikutį. Nesuprantu, kaip žmonės akių neatmerkia, nėra tie skiepai gėris gi – nėra. Skiepas nuo gripo, tai išvis apsirdaa kažkoks.

Comments are closed.