Skaitytojas: Šiluvoje vaikų neveža į mokyklą, tai kelių barstyti nebereikia?

Šiandien, ankstų rytą, į mūsų redakciją kreipėsi Šiluvos miestelio gyventojas, kuris piktinasi, jog valdžia nesirūpina Šiluvos keliais. Pasak jo, keliai slidūs ir nepabarstyti arba prastai pabarstyti šiūpeliu. Skaitytojas mano, jog keliai nebarstomi todėl, nes prasidėjo mokinių atostogos ir nevažinėja mokykliniai autobusai. „Nežinau kodėl, bet Raseinių rajone iš viso mažiau barsto nei kitur, važinėju nemažai, tad grįžęs į Raseinių raj. matydavau skirtumą, kitur keliai be sniego, o čia tik provėžos ant pagrindinio kelio.“ – teigia skaitytojas.

 

Reaguodami į gyventojo pranešimą, susisiekėme su Šiluvos miestelio seniūnija. Seniūnijos darbuotoja stebisi tokia žinia ir sako, jog iki šiol į seniūniją dėl kelių vairuotojai nesikreipė ir tokią naujieną girdi pirmą kartą. „Iki šiol į mus niekas dėl to nesikreipė, juo labiau, kad vairuotojai patys neinformavo, kad būtų ar nepravažiuojama, ar, kad slidu. <…> Kas liečia mūsų seniūniją, tai tikrai, pagrindinis prioritetas yra keliai kuriais yra vežami vaikai. <…> Ko gero būtų buvę protingiausia, jei tas žmogus būtų kreipęsis į seniūniją ir išreiškęs savo nepasitenkinimą. Mes galbūt būtume jam atsakę, arba kažkaip reagavę, bet kai išgirstam (tokią žinią – red. past) per tarpininkus, per žiniasklaidą, tai yra šiek tiek keista.“

 

O kokia jūsų nuomonė apie kaimų, miestelių kelius? Savo nuomonę galite išreikšti komentaruose arba susisiekę su mumis. El.p.: info@raseiniaitv.lt; tel.: 8 680 22112.

no images were found

2 thoughts on “Skaitytojas: Šiluvoje vaikų neveža į mokyklą, tai kelių barstyti nebereikia?

  1. lietuvoje egzistuoja ne tik proto ekologija bet ir ekologiski keliai. ypac tai jauciama atkarpoje Zaiginys-siluva-tytuvenai-siauliai ten amzina netiketa ziema. ziurek rapsas zydi, o ant kelio vis dar ledas tirpsta…. graudu…

  2. Žmogus teisingai pasakė, kad keliai nėra prižiūri taip, kaip norėtųsi. Netiesa, kad jau juos taip prižiūri, o žmogus nusiskundimų neturi.

Comments are closed.