Šimtmečio vaikučiams – atminimo nuotraukos

Sausio pabaigoje ir vasario pradžioje Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, mero patarėja Vaida Tunaitienė kartu su seniūnijų seniūnais baigė gražią Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio programos misiją – aplankė 2018-ųjų metų vaikučius, gimusius gruodį, taip pat pasveikinta dar keletas gimusių vasarą ar rudenį, tačiau kiek vėliau deklaruotų mažylių.

Ariogalos mieste pasveikinti Arvydas ir Vilius, Nemakščių seniūnijoje – Karolina, Andėja ir Matas, Pagojukų seniūnijoje – Jonas ir Joris, Paliepių seniūnijoje – Augustas, Goda, Arnas ir Ugnė, Raseinių mieste – Marta, Andriana, Dominykas, Evanas, Gabrielius, Povilas, Benas, Markas, Raseinių seniūnijoje – Jokūbas, Edvinas, Nojus, Kalnujų seniūnijoje – Adomas, Šiluvoje – Mija, Viduklės seniūnijoje – Ignas, Gabija, Barbora, Juozapas.

Savivaldybės vadovai teikė simbolines dovanėles ir linkėjo išskirtiniais valstybės atkūrimo šimtmečio metais gimusiems kūdikėliams augti stipriems, sveikiems, laimingiems ir branginti savo gimtąjį kraštą, o tėveliams – santarvės, kantrybės, darnaus šeimos gyvenimo.

Dovanėlės yra paruoštos kiekvienam 2018 m. gimusiam ir mūsų rajone registruotam naujagimiui, jei svečių iš Savivaldybės ir dovanėlių nesulaukėte, skambinkite mero patarėjai V. Tunaitienei tel. 8 620 75 301.

Per vasario mėnesį planuojama visiems tėveliams, kurie sutiko fotografuotis su savo mažyliais, atminimui įteikti įrėmintas fotonuotraukas, tuo pasirūpinti patikėta rajono seniūnijų seniūnams.

Saltinis: Raseiniu rajono savivaldybe