Šiluvoje skambėjo Šv. Jokūbo festivalio koncertas

 Penktadienį Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo Bazilikoje skambėjo VIII Šv. Jokūbo festivalio koncerto ,,Angelų giesmės“, kuriame Vakarų Europos ir Lietuvių kompozitorių sakralinės muzikos kūrinius atliko choras ,,Vilnius“ (vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas). Prieš koncertą Savivaldybės meras Algirdas Gricius pasveikino choristus ir muzikos mylėtojus bei pasidžiaugė, kad Šilinių atlaidų metu į Šiluvą – Lietuvos mažąją kultūros sostinę – atvyko profesionalūs atlikėjai. Renginyje dalyvavo Šv. Jokūbo kelio draugų parlamentinės grupės narė, europarlamentarė dr. Laima Andrikienė, kuri Šiluvos šventovės klebonui kun. Erastui Murauskui įteikė Šv. Jokūbo kelio ženklus.

   Savivaldybės meras taip pat buvo susitikęs su choro ,,Vilnius“ Kultūrinės veiklos ir bendrųjų reikalų skyriaus vadove Kotryna Nekrošiūte, su kuria aptarė bendradarbiavimo galimybes, įtraukiant į choro kūrybinį projektą Raseinių krašto muzikalius vaikus ir jaunimą.

   Meras Algirdas Gricius ir Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas svečiams įteikė atminimo dovanas, bylojančias apie Raseinių krašto savitumą ir šventą Šiluvos žemę.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė