„Šilutė“ pranoko Raseinių „Rasus“

Užtikrintai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „Šilutės“ (8-11) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo aštuntąją pergalę. Petro Joniko vadovaujama ekipa penktadienį savo aikštėje 109:89 (22:12, 30:30, 25:30, 32:17) pranoko Raseinių „Rasus“ (6-13) ir revanšavosi už pralaimėjimą pirmajame varžybų rate.

Aikštės šeimininkai su svečiais iš Raseinių susitvarkė ketvirtajame ketvirtyje, kada po Edvino Šeškaus dvitaškio „Rasų“ deficitas buvo minimalus (74:77).

Tačiau tuomet Ignas Vaitkus surinko aštuonis taškus ir inicijavo „Šilutės“ spurtą 15:2, po kurio šeimininkai atitrūko ir susikrovė pergalingą pranašumą (95:78).

„Šilutę“ į priekį vedęs Vaitkus per 31 minutę iš viso pelnė 29 taškus (8/14 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir 2 sykius suklydo. Gynėjo sąskaitoje – 23 naudingumo balai.

Varžovų negelbėjo ir galingai po krepšiais žaidęs Augustinas Jankaitis. „Centras“ aikštėje praleido 35 minutes, pelnė 26 taškus (9/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 8/17 baudų), atkovojo 16 kamuolių, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 38 naudingumo balus.

„Šilutė“: Ignas Vaitkus 19, Aurelijus Pukelis 21, Deividas Kumelis 18 (8 rez. perd.), Edvinas Alunderis 10 (12 atk. kam.).

„Rasai“: Augustinas Jankaitis 26 (16 atk. kam.), Edvinas Šeškus 18, Gabrielis Motonas 16 (5 kld.), Valdemaras Savostjanovas 15.