Šešios komandos stoja į kovą TOP SPORT Lietuvos tinklinio I lygos čempionate

Savaitgalį bus duotas startas TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionato Pirmos lygos turnyrui. Dėl pandeminės situacijos nusikėlęs pirmenybių startas žada intriguojančias kovas, o dėl apdovanojimų ryžtingai nusiteikusios kautis šešios komandos.

2020-2021 metų sezone dalyvaus Raseinių „Lūšis Volley“, Kauno „Marito“, Kauno „RIO-Startas-2“, Vilniaus universitetas, Kelmės „Kelmė“ ir Panevėžio sporto centras (SC).

„Nuotaikos yra gana puikios, nes atsirado nemažai komandų, norinčių žaisti šiuo sudėtingu laikotarpiu. Šiais metais ekipų truputį mažiau nei pernai, bet šešios komandos jau garantuoja įdomų čempionatą, o visi klubai turės pakankamai galimybių pažaisti“, – sakė TOP SPORT Lietuvos tinklinio čempionato Pirmos lygą organizuojančios Kauno tinklinio mėgėjų lygos (KTML) vadovas Esmiraldas Sliežauskas.

Lyginant su praėjusiu sezonu, kuris dėl COVID-19 pandemijos taip ir nebuvo užbaigtas, pirmenybėse nebeliko Alytaus, Joniškio ir Klaipėdos universiteto komandų. Yra ir džiugių naujienų – prie lygos prisijungė Raseinių „Lūšis Volley“.

„Kalbėjomės su kiekviena komanda. Kai kurioms dalyvauti neleido finansinės galimybės, kiti apsiribojo vietinėmis pirmenybėmis. Labai smagu, kad prisijungė, galima sakyti, naujai sena Raseinių komanda. Ji visada visur aktyviai dalyvaudavo tik pastaruosius porą sezonų jų niekur nematėme, – sakė E. Sliežauskas. -Pagal sudėtis atrodo, kad laukia daug apylygių rungtynių. Prognozuoti yra gana sunku, nes, lyginant su praėjusiais metais, kažką nuspėti yra sudėtinga. Manau, kad po pirmo, antro turo bus galima matyti aiškesnį vaizdą“.

Viso pasaulio, taip pat ir Lietuvos, sportas vis dar susiduria su koronaviruso sukeliamais iššūkiais. Čempionato organizatoriai teigia, kad jiems yra pasiruošta.

„Turime daug pavyzdžių kitose sporto šakose. Daug visokių scenarijų gali būti, bet jei kažkuri komanda praneš, kad pas ją įsisuko virusas ir ji turi izoliuotis, tai kurį laiką ji nežais, o tuo metu rungtyniaus kitos. Kai bus galimybės, jos pratęs sezoną ir sužais nukeltas rungtynes“, – aiškino E. Sliežauskas.

Pirmosiose Pirmos lygos rungtynėse šeštadienį 18 val. susitiks Kauno „RIO-Startas-2“ ir Raseinių „Lūšis Volley“. Sekmadienį 16 val. Raseinių „Lūšis Volley“ susitiks su Kelmės „Kelme“.

Abejos rungtynės bus transliuojamos internete. Dėl LR Vyriausybės įvestų taisyklių, žiūrovai į mačus nebus įleidžiami.