Šeimų šventė – turnyras „Kasdien mes augam didesni“ Gervinėje

Saulėtą gegužės 12-osios rytą, prie Gervinės kaimo bendruomenės namų, vėl atsirado naujų spalvų, dekoracijų, o šeštadienio popietę – smagaus juoko, muzikinių garsų, išradingumo ir pasipuošusių gyventojų. Nuo pačio mažiausio… vos 2 savaičių iki vyresnių Gervinės gyventojų. Čia susirinko visi, čia vyko labai graži šeimų šventė – turnyras „Kasdien vis augam didesni“.

 Šventė pradėjo mankšta, tęsėsi įdomiomis sportinėmis rungtimis, sparčiomis užduotimis, kurios patiko tiek vaikučiam, tiek jų močiutėms. Vėliau žaidėme mažąjį žolės futboliuką, džiaugėmės kreidučių spalvomis, žaidėme jomis. Kiekvienas šventės dalyvis įamžino save ir savo buvimą kartu bendrame kūrinyje – „Aš Lietuvos šimtmetyje“. Lauko turnyrą ir žaidimus baigėme muilo burbulų fiesta su atvykusiu linksmuoju klounu. 

Smarkiai pašildžius saulutei, antroji šventės dalis persikėlė į bendruomenės namų salę, kur mažieji ir jaunimas jaukiai įsitaisė tarsi kino teatro salėje, ir per didįjį ekraną stebėjo nuotaikingus animacinius filmukus.

Džiaugėmės visi linksma diena, taip pat, kad kasmet mūsų kaimelyje gimsta vaikučių ir visi tikrai dar nesenstame, nes aktyviai ir linksmai gyvename!

Testo autorė: Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Gervinėje Žaneta Vaištarienė

Nuotraukos Ž.Vaištarienės