Savo aikštėje žaidę Raseinių „Raseiniai” tik susitikimo pabaigoje įrodė savo pranašumą (VIDEO)

Serijoje iki 3 pergalių „Raseinių“ ekipa dėl bilieto į RKL A diviziono finalą susitiko su Plungės „Olimpo“ krepšininkais. Tarp šių komandų atkakli kova užvirė nuo pirmųjų minučių. Pirmąjį kėlinį nežymia persvara laimėjo svečiai 18:21. Antrasis kėlinys prasidėjo trimis taikliais D. Griciaus tritaškiais paeiliui ir šeimininkai įsiveržė į priekį 27:25. Netrukus po B. Ilevičiaus ir A. Montrimavičiaus taiklių metimų raseiniškiai „pabėgo“ 8 taškais (33:25). Tačiau į šią šeimininkų atkarpą, varžovai atsakė spurtu 2:15 ir įsiveržė į priekį 35:40. Kiek sėkmingiau kėlinio pabaigoje žaidę ,,Raseiniai“ išlygino rezultatą 42:42 ir esant lygiam rezultatui komandos išėjo ilsėtis.

Po didžiosios pertraukos plungiškiai ilgą laiką turėjo kelių taškų pranašumą, tačiau artėjant link pabaigos ketvirtajam kėliniui, S. Andraitis nepabūgo imtis iniciatyvos ir po jo taiklaus tolimo metimo šeimininkai įsiveržė į priekį 77:75. Netrukus D. Gricius pridėjo dar vieną tritaškį metimą, tačiau kitoje aikštės pusėje taiklus buvo ir Tomas Domarkas. Rungtynių pabaigoje plungiškių metimai skriejo pro šalį ir Raseinių „Raseiniai“ šventė pergalę 86:78.

Pirmose pusfinalio rungtynėse rezultatyviausiai raseiniškių gretose žaidė D. Gricius pelnęs 17, S. Andraitis, G. Butkus po 15, Rokas Čepanonis 12 ir B. Ilevičius 11 taškų.

Kitas rungtynes ,,Karpynės“ sporto centre raseiniškiai žais balandžio 5 dieną 18.30 valandą. Krepšininkams labai reikalingas Jūsų palaikymas. Nebūkite abejingi, atvykite palaikyti Raseinių ,,Raseiniai“ komandos ir padėkite prasibrauti į finalą!