Savivaldybių sporto žaidynėse – trečioji vieta

 

Kėdainių arenoje vyko Kauno regiono savivaldybių administracijų darbuotojų ir politikų II pramoginės sporto žaidynės. Šias varžybas organizavo VšĮ Kauno regiono plėtros agentūra kartu su Kėdainių rajono savivaldybe ir Sporto centru. Žaidynių tikslas – didinti savivaldybių administracijų darbuotojų ir politikų fizinį aktyvumą, skatinti juos sportuoti, mankštintis, stiprinti sveikatą.

Skirtingai nuo ankstesnių metų žaidynių programoje neliko stalo teniso ir tinklinio, bet buvo pateiktos kitos gana originalios rungtys. Sporto mėgėjai varžėsi netradicinėse krepšinio 3×3 varžybose, kuriose buvo žaidžiama mūvint pirštines, taip pat buvo žaidžiamas futbolas 3×3 regbio kamuoliu. Be to, vyko estafetės, smiginio, figūrinio važiavimo dviračiu, „Hel-Pongo“ (kamuoliuko smūgiavimas į statines) varžybos ir vadovų rungtis.

Šiųmetinėse žaidynėse dalyvavo keturių savivaldybių komandos – Jonavos, Kėdainių, Raseinių ir Kauno rajonų – bei VšĮ Kauno regiono plėtros agentūra (pastaroji – neįskaitinėje pozicijoje).

Kaip informavo šių žaidynių dalyvis, Savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas Albinas Stakauskas, raseiniškiai geriausiai pasirodė mažojo futbolo aikštelėje. Jie įveikė visus varžovus ir pasidabino aukso medaliais. Puikiai žaidė Savivaldybės tarybos narys Steponas Nacius, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausieji specialistai Artūras Balčiauskas ir Tomas Andriulis, kurį keliolikai minučių buvo pakeitęs Tarybos narys Darius Ulickas, taip pat startavęs vadovų estafetės rungtyje.

A.Balčiauskas buvo geros sportinės formos ir „Hel-Pongo“ rungtyje, kurioje kartu su Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiąja specialiste Ema Uosyte užėmė antrąją vietą.

Pagirtinai raseiniškiai kovojo ir 3×3 krepšinio varžybose. Vicečempionų komandai atstovavo Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausieji specialistai Donatas Gricius, Rytis Radavičius, Egidijus Alijauskas ir Darius Čėsna. Šie abu specialistai laimėjo sidabro medalius ir figūrinio važiavimo dviračiu rungtyje. Šioje komandoje buvo ir Įstaigų centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja Irma Juknevičienė bei buhalterė Jurgita Urniežiūtė. E.Alijauskas laimėjo ir bronzos medalį smiginio rungtyje kartu su Įstaigų centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus buhaltere Loreta Ivanauskiene.

Kiek sunkiau Raseinių rajono savivaldybės atstovams sekėsi kombinuotos estafetės rungtyje. Išliejusi nemažai prakaito mūsiškių ketveriukė – Centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Butkienė, Savivaldybės gydytoja Akvilė Juškienė, Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas Albinas Stakauskas bei Darius Čėsna liko ketvirtoje pozicijoje.

Pirmoji komandinė vieta atiteko Jonavos rajono savivaldybei, surinkusiai bendroje įskaitoje 20 taškų. Antrąja vieta džiaugėsi varžybų šeimininkai – kėdainiškiai (19 taškų). Nuo pastarųjų vienu tašku atsilikusi Raseinių rajono savivaldybės komanda tenkinosi trečiąja vieta. Kauno rajono savivaldybės ekipa surinko 13 taškų ir liko ketvirtoje vietoje.