Savivaldybės vadovų susitikime su UAB „Nutriveta“ aptarta hipodromo vizija

Balandžio 16 d. buvo pasirašyta VšĮ „Raseinių hipodromo“ nuomos sutartis su veterinarijos klinika „Nutriveta“. Šiandien įvyko įmonės atstovų susitikimas su Savivaldybės vadovais ir atsakingais specialistais, kurio metu buvo pristatyti ambicingi naujų šeimininkų planai bei ateities perspektyvos.
   Susitikimo metu įmonės atstovai aptarė, kokie darbai pradėti įgyvendinti nuo sutarties pasirašymo dienos ir kokios veiklos numatomos ateityje. Anot įmonės atstovų, prieš atveriant hipodromą visuomenei, vyksta aktyvus pasiruošimas – atliekami vidaus ir lauko tvarkymo bei remonto darbai.
   Įmonės atstovų teigimu, be žirginio sporto renginių organizavimo ir jojimo pamokų, hipodrome planuojama užsiimti žirgų terapija (hipoterapija), vaikų pavasario-vasaros dienos stovyklų, seminarų, švenčių bei kitų renginių organizavimu.
   UAB „Nutriveta“ kolektyvo idėjos sulaukė didelio Savivaldybės mero Andriaus Bautronio, mero pavaduotojo Kęstučio Užemecko ir administracijos direktoriaus Edmundo Jonylos palaikymo. Savivaldybės vadovai akcentavo, kad iki šiol hipodromo galimybės nebuvo išnaudotos, todėl jauno ir entuziastingo „Nutriveta“ kolektyvo idėjos teikia vilties, jog šis objektas suklestės ir pritrauks daugybę lankytojų.