Savivaldybės vadovai atsakė žurnalistams

Kada žmonėms su negalia seniūnijose bus įrengti įvažiavimai neįgaliųjų vežimėliais, kada jie galės pakilti į Savivaldybės antrą ir trečią aukštus? Kodėl Kelių priežiūros ir plėtros programoje atsirado naujų objektų ir kokiomis lėšomis bus įgyvendinti jų projektai? Ar jau planuojamos kalėdinės–naujametinės šventės Savivaldybės darbuotojams?

Šių ir kitų klausimų šiandien spaudos konferencijoje sulaukė Savivaldybės meras Algirdas Gricius bei administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas.

Prieš atsakydamas į juos, meras pirmiausia pranešė žiniasklaidos atstovams apie praėjusią savaitę nuveiktus svarbius darbus. Jis drauge su Kauno arkivyskupu metropolitu Lionginu Virbalu SJ buvo susitikęs su LR ūkio ministru Virginijumi Sinkevičiu, Seimo nare Vida Ačienė ir aptarė Šiluvos pasirengimo tapti valstybinės svarbos objektu klausimus. Taip pat aktyviai rengiamasi lapkričio 25-osios iškilmėms. Ta dieną vyks Kęstučio apygardos aukų memorialinio paminklo Kryžkalnyje atidarymo šventė, kurioje žada dalyvauti Lietuvos Vyriausybės nariai, aukšti dvasininkai, Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos atstovai.

Meras pasidžiaugė sklandžiu Savivaldybės tarybos narių darbu – praėjusiame posėdyje buvo patvirtinti visų sprendimų projektai, tačiau apgailestavo, kad jo potvarkiu paskelbtoje pakartotinėje Raseinių rajono savivaldybės Ariogalos miesto seniūnijos vietos gyventojų apklausoje dėl techninio projekto „Kitos paskirties inžinerinio statinio (miesto aikštės) Vytauto g. (kad. Nr. 7201/0011:0115), Ariogalos m., Raseinių r. sav., statybos projektas Nr. AT-16A-893-TP, 2016 m.“ miesto aikštės sprendinių keitimo ariogališkiai dalyvauja neaktyviai. Jeigu dėl to neįvyks ir antroji apklausa, Savivaldybės administracijai teks priimti galutinį sprendimą dėl šio projekto įgyvendinimo.

Atsakydamas į konkrečius žurnalistų klausimus, administracijos direktorius L.Kavaliauskas pabrėžė, kad dar pirmoje savo kadencijoje jis buvo užsibrėžęs įrengti neįgaliesiems įvažiavimus į seniūnijas bei pastatyti jiems skirtą liftą Savivaldybės pastate. Šis siekis liko neįgyvendintas dėl valdžios kaitos rajone, nors į kelių seniūnijų patalpas neįgalieji jau gali vežimėliais įvažiuoti.

Kelių priežiūros ir plėtros programoje atsiradę nauji objektai tvarkomi racionaliais sprendimais sutaupytomis lėšomis. Savivaldybės darbuotojams kol kas neplanuojamos kalėdinės–naujametinės šventės, bet joms artėjant gali būti priimti kiti sprendimai.

šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė