Savivaldybės vadovai atsakė į žurnalistų klausimus

Savivaldybėje vyko kassavaitinė spaudos konferencija, kurioje Savivaldybės vadovai rajono žiniasklaidos atstovus supažindino su aktualiausiais nūdienos įvykiais, atsakė į pateiktus klausimus.

   Savivaldybės meras Algirdas Gricius informavo, kad balandžio 26 d. posėdžiaus Savivaldybės taryba, o šiomis dienomis vyksta Tarybos komitetų posėdžiai. Trys sprendimų projektai – dėl Valstybės atkūrimo 100-čio parko Raseinių mieste įkūrimo, dėl tarnybinio transporto stebėjimo ir kontrolės ir dėl leidimo Savivaldybės administracijai nuomotis lengvuosius automobilius – iš esmės dėl lėšų stygiaus arba laiku nepateiktų duomenų nėra įtraukti į pagrindinę darbotvarkę. Tarybos nariai posėdžio pradžioje balsavimu turės nuspręsti, svarstyti juos ar ne. A. Gricius pranešė, kad šiandien sulaukė Tarybos nario Romaldo Zubielos vizito, kuris ragino merą išimti iš darbotvarkės sprendimo projektą „Dėl Remigijaus Ačo atleidimo iš Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų“. Jei tai nebus padaryta, R. Zubiela įspėjo kitam Tarybos posėdžiui inicijuosiąs vicemerės Gitanos Rašimienės atstatydinimą. Meras patikino, kad tokie bandymai daryti spaudimą jam yra nepriimtini ir jis, vadovaudamasis įstatymais ir VTEK sprendimu, kuriuo R. Ačas pripažintas pažeidęs įstatymo nuostatas, nesiruošia išimti iš darbotvarkės R. Ačo atleidimo iš pareigų klausimo.

   Administracijos direktorius Remigijus Ačas žiniasklaidai papriekaištavo, kad šie greiti kritikuoti, bet nesiteikė ateiti į šeštadieninę talką, kurios metu buvo sodinami medžiai naujajame parke. Žurnalistai pateikė direktoriui klausimų dėl jo sodybą juosiančios tvoros teisėtumo, tačiau R. Ačas nebuvo linkęs daugžodžiauti ir atsakė, kad tai diskusinis klausimas, kuris turi būti sprendžiamas teisiniu keliu. Paklaustas dėl tako įrengimo Maironio parke, direktorius sakė tam pritariantis, tačiau jo ir kai kurių Savivaldybės specialistų nuomonės šiuo klausimu nesutampa.

   Taip pat atsakyta į klausimus dėl seniūnijų pastatų remontų, kuriems trūksta lėšų, Vilniaus gatvės rekonstrukcijos, kuri, jei visos aplinkybės susiklostytų sėkmingai, galėtų prasidėti po 2 mėn., ir kt.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė