Savivaldybės klerkai neapsisprendžia ar skirti premiją Europos čempionui

Taryba spręs, ar skirti premiją Europos čempionui. Perskaičius tai net kojas pakirto, na negana kad Raseinių savivaldybė tyčiojasi iš rajono gyventojų savo nerealiais, baisiais projektais taškydami pinigus vėjais, dabar dar pasityčiokime iš žmogaus kuris garsina Raseinius ne vienus metus, sunkiai dirbdamas ir dar siekdamas geriausių rezultatų pasaulyje. Garsina Raseinius teigiama prasme o ne taip kaip mūsų „didieji“ politikos rykliai. Galima būtų pasijuokti jei tai būtų juokinga.

2018 m. liepos 18 diena vyko Raseinių rajono skatinimo premijų už pasiektus aukštus rezultatus sporto ir meno srityse skyrimo komisijos posėdis, kuriame dalyvavo komisijos pirmininkė vicemerė Gitana Rašimienė ir komisijos nariai – Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausieji specialistai Asta Pagarauskaitė ir Jonas Tamošaitis, Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas mokinių sportui Egidijus Šubinas.

Viskas komisijos darbe vyko sklandžiai kol atėjo eilė svarstyti klausimą dėl Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos paraiška dėl Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesio gelbėtojo Modesto Mikolaičio paskatinimo. Jis birželio 28 – liepos 2 dalyvavo Europos stipriausio ugniagesio gelbėtojo vardo varžybose ir puikiai pasirodė – tapo Europos čempionu. Bet dar ir parašyk taip (puikiai pasirodė – tapo Europos čempionu).

Va čia komisijai ir pritruko žinių ir galių, Komisijai kilo neaiškumų, kokiomis aplinkybėmis jis laimėjo: individualiai ar su komanda ir t. t. todėl šiuo klausimu bus rengiamas Savivaldybės tarybos sprendimo projektas ir premija bus skirta tik apsvarsčius ir pritarus rajono Tarybai.

Na va pagaliau jau artėjame prie dugno, visi žinome kokie jautrūs mūsų tarybos nariai kai svarstymai eina apie pinigus, o gal prasidės diskusija, pasisakymai už ir prieš. Pinigai labai „dideli“  net 600 eurų, už tai kad tapai Europos čempionu, garsinai Raseinius. Visa respublikinė žiniasklaida ir televizijos apie tai kalbėjo, kalbėjo teigiama prasme ne taip kaip Raseinius garsina mūsų politikai.

Štai tik vienas nedidelis straipsnis iš visų kiek buvo, paskaičiuokime kiek kartų jame minimi Raseiniai?

Ugniagesių varžybos Torunėje

Birželio 21-23 dienomis Torunėje (Lenkijos Respublika) vyko vienos iš didžiausių ugniagesių varžybos, į kurias susirinko per 200 dalyvių iš 15 šalių, tarp kurių Lietuvai atstovavo 15 sportininkų iš Šiaulių, Raseinių, Alytaus ir Panėvėžio miestų. 21-22 dienosmis dalyviai rungėsi FCC (firefighter combat challenge-stipriausio ugniagesio rungtis) rungtyje kur prizininkais tapo:

 Lietuvos komanda susumavus tris geriausius laikus tapo nugalėtoja(Modestas Mikolaitis Raseiniai, Andrius Ašmontas-Šiauliai, Andrius Vitkevičius Alytus);

Modestas Mykolaitis (Raseiniai)-absoliutus nugalėtojas asmeninėje įskaitoje;

Saulius Norušaitis (Šiaulių raj. Joniškis, avanoris)-nugalėtojas virš 40 m. amžiaus grupėje;

Rolandas Orda (Šiauliai)-nugalėtojas virš 45 m. amžiaus grupėje;

Saulius Norušaitis ir Rolandas Orda- nugalėtojai duetų kategorijoje virš 40 metų;

Laimonas Kivilius (Šiaulai) ir Darius Adomaitis (Šiaulių raj. Joniškis)-3vieta duetų kategorijoje virš 40 metų;

Andrius Ašmontas(Šiauliai) ir Regina Bartkutė (Šiauliai)-3vieta mišrių duetų kategorijoje;

Modestas Mikolaitis(Raseiniai) ir Andrius Vitkevičius (Alytus)-3vieta duetų kategorijoje iki 40 metų;

Lietuvos rinktinė komandinėje estafetėje užėmė 2 vietą (Andrius Ašmontas Šiauliai, Saulius Norušaitis Šiaulių raj. Joniškis, savanoris, Gintautas Samauskis Šiaulių raj. Akmenė, Modestas Mykolaitis Raseiniai, Andrius Vitkevičius Alytus.) ;

23 dieną vyko TFA (toughest firefighter alive-ištvermingiausias ugniagesys iš visų) rungtis, kurioje pirmą kartą Lietuvai medalius pelnė Šiaulių atstovai:

 Darius Adomaitis-2 vieta virš 40 metų amžiaus kategorijoje, 10 vieta bendroje įskaitoje;

Saulius Norušaitis-3 vieta virš 40 metų amžiaus kategorijoje;

Rolandas Orda-1 vieta virš 45 metų amžiaus kategorijoje;

Aukščiau išvardinti trys Šiaulių atstovai komandinėje įskaitoje užėmė 3 vietą

2 thoughts on “Savivaldybės klerkai neapsisprendžia ar skirti premiją Europos čempionui

  1. Mindaugai, ir mane, seną Lietuvos ir rajono patriotą, taip pat ima didelis siutas dėl biurokratizmo ir darbo, kuriuo siekiama ne geresnio rezultato, o teisingo procedūros išpildymo. Ir arkliui aišku, kad šiam žmogui privalu skirti premiją, tačiau komisija vadovavosi darbo tvarkos aprašais, jei nepaisydama tvarkos aprašų būtų paskyrusi premiją, ir vėl žiniasklaida turėtų darbo – galėtų rašyti, kad savivaldybės klerkai pažeidinėja teisės aktus priiminėdami sprendimus 😉

  2. Tvarkos aprašus reikia keisti jau ne pirmas toks atvejis yra. Juk nesunku pakeisti juos, manau tam ir dirba jie tenai. ar visada taip ir stumdisimės? Dar tuoj daeisime kad prezidentė pradės spresti nes čia visi neigalūs pasidarys. Juokinga.

Comments are closed.