Savivaldybės darbuotojai, įmonių ir įstaigų atstovai šiltai atsisveikino su kadenciją baigiančiais rajono vadovais

Pirmadienį, balandžio 15 d., startuos naujos kadencijos Raseinių rajono savivaldybės taryba, todėl šiandien Savivaldybės darbuotojai, įmonių ir įstaigų atstovai šiltai atsisveikino su kadenciją baigiančiais rajono vadovais – Savivaldybės meru Algirdu Griciumi, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, administracijos direktoriaus pavaduotoju, atliekančiu direktoriaus funkcijas, Gyčiu Šulinsku.

Už kartu praleistus ketverius puikaus komandinio darbo metus merui ir jo pavaduotojai nuoširdžiai dėkojo Tarybos ir mero sekretoriato darbuotojos, linkėdamos sėkmės naujame gyvenimo etape.

Visam kolektyvui susirinkus Savivaldybės didžiojoje salėje, administracijos vardu G. Šulinskas įteikė rajono vadovams simbolines dovanas ir padėkojo pirmajam tiesiogiai žmonių išrinktam merui A. Griciui už darbingą ir produktyvų kadencijos laikotarpį, kuris nebuvo lengvas – A. Griciui teko atlaikyti teismų maratonus, koalicijų griūtis, dėti daug pastangų, kad sutelktų bendram darbui tiek Tarybą, tiek administraciją. Padėkos žodžiai nuskambėjo ir vicemerei G. Rašimienei, kuri sėkmingai kuravo švietimo, kultūros, socialinius rajono reikalus.

Rajono vadovai savo ruožtu taip pat padėkojo administracijai už bendrą darbą, supratimą, susiklausymą ir linkėjo sėkmingai tęsti pradėtus darbus ir siekti naujų tikslų.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė