Savivaldybėje atidaryta mažoji galerija

Šiandien vidurdienį Savivaldybės administracijos III a. fojė atidaryta nedidelė dailės galerija su pirmąja paroda, kurioje eksponuojami Lietuvos, Italijos, Ukrainos menininkų grafikos, tapybos darbai iš „Idėjų upės“ kūrybinių stovyklų ir plenerų fondo.

   Susirinkusius meno gerbėjus pasveikino ir apie šį sumanymą papasakojo asociacijos „Idėjų upė“ vadovas Arūnas Kazlauskas. Kaip jis sakė, ši nedidelė meno erdvė sukurta tam, kad praskaidrintų oficialią įstaigos atmosferą, privestų stabtelėti ir pasigėrėti menu čia dirbančius žmones ir lankytojus. Pirmoji paroda, kurioje eksponuojami sakralinės tematikos darbai, skirta Žemaičių krikšto jubiliejui. Kūrybinių idėjų nestokojančiam ir netikėtais projektais bei meniniais sprendimais nuolat stebinančiam Arūnui padėkojo Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė.

   Pirmosios parodos lankytojai sulaukė siurprizo – loterijoje laimėtas vertingas ir gražiai įrėmintas fotomeno darbas, kuris burtų keliu atiteko Raseinių krašto istorijos muziejaus direktorei Birutei Kulpinskaitei.

   Nedidelė meno galerija III aukšte sukurta Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus specialistų ir asociacijos „Idėjų upė“ iniciatyva. Laiptinės fojė įrengti paveikslų kabinimo bėgeliai, taigi nuo šiol galerija bus atvira įvairių menininkų kūrybos pristatymams. 

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė