Saugaus eismo pamokėlės Raseinių miesto vaikams

Siekdami ugdyti mažųjų eismo dalyvių saugaus elgesio gatvėje įgūdžius, atsakomybę už savo elgesį gatvėje ir kelyje, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai tęsia saugaus eismo pamokėles ir diskusijas Raseinių rajono švietimo ir kitose ugdymo įstaigose.

Rugsėjo 16-18 dienomis Raseinių policijos pareigūnai kartu su policijos bičiuliu Amsiu lankėsi Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje, Ariogalos lopšelyje darželyje bei Nemakščių darželyje. Susitikimų metu policininkai su vaikais kalbėjosi apie saugų elgesį kelyje, kur ir kaip galima pereiti gatvę, kaip elgtis autobuse ir iš jo išlipus, kodėl važiuojant automobiliu reikia prisisegti saugos diržą, kaip saugiai važiuoti dviračiu. Svečiai jauniesiems klausytojams suteikė žinių ir apie atšvaitų svarbą tamsiu paros metu, pademonstravo kaip juos tinkamai segėti. Policijos pareigūnai vaikams aiškino, jog gatvėje ir kelyje svarbiausia neskubėti, ragino juos būti atsakingais, drausmingais, atidžiais, atsargiais ir pastabiais.

Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos pirmokėliai ne tik pasikartojo saugaus eismo taisykles, jiems buvo priminta saugoti savo turtą – dviračius, mobiliojo ryšio telefonus, pinigus, nepalikti savo daiktų be priežiūros. Mokinukai taip pat iš arčiau susipažino su policijos kasdieniame darbe naudojamomis specialiosiomis priemonėmis. Vaikai džiaugėsi galimybe pasimatuoti policininko kepurę, neperšaunamą liemenę, šalmą. Kiekvienam buvo įdomu rankose palaikyti guminę lazdą ir apžiūrėti nešiojamą radijo stotį.

Pareigūnai džiaugėsi  jaunaisiais eismo dalyviais, kurie ne tik įdėmiai jų klausėsi, atsakinėjo į klausimus apie saugų eismą, bet ir aktyviai įsijungė į diskusijas. Kad vaikai būtų saugūs kelyje, policininkai jiems dovanojo po atšvaitą bei linkėjo naudoti jį pagal paskirtį.

atsisiųsti (18) atsisiųsti (19) atsisiųsti (17)

 

Raseinių r. PK info