Šakių „Vytis” savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai nugalėjo „Rasus”

Artėjančiam sezonui besiruošianti Šakių „Vyčio” komanda savų žiūrovų akivaizdoje sužaidė draugiškas rungtynes. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai užtikrintai 85:63 (20:17, 23:16, 17:12, 25:18) nugalėjo Raseinių „Rasus”.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie iš karto susikrovė aštuonių taškų pranašumą 18:10. Netrukus Raseinių krepšininkai vis dažniau surado spragų varžovų gynyboje ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių komandas skyrė vos trys taškai – 20:17.

Antrajame kėlinyje šakiečiai ir toliau diktavo savo sąlygas bei sužaidus keturias minutes pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą 32:21. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė ir abi ekipos išėjo ilsėtis švieslentėje degant įtikinamai šeimininkų persvarai – 43:33.

Trečiajame kėlinyje šakiečiai dar labiau padidino savo atotrūkį 51:35. Raseinių krepšininkai nekėlė baltos vėliavos bei netrukus sumažino savo deficitą iki aštuonių taškų 53:45. Čia pat šeimininkų taškų badą nutraukė Dominykas Domarkas pelnydamas keturis taškus iš eilės 57:45, o likusį laiką Šakių komanda ir vėl žaidė užtikrintai – 60:45.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai ir toliau išlaikė iniciatyvą savo rankose, o sužaidus keturias minutes komandas jau skyrė dvidešimt taškų 71:51. Šakių „Vytis” draugiškose rungtynėse iškovojo užtikrintą pergalę dvidešimt dviejų taškų skirtumu – 85:63.

Šakių „Vytis”: Dovydas Redikas – 23 (7/10 dvit., 18 naud. bal.), Karolis Brusokas – 15 (4/7 dvit., 4 atk. kam., 22 naud. bal.), Dominykas Domarkas – 14, Marijus Užupis – 8 (9 atk. kam.), Dovydas Šemeklis – 7, Aurimas Birgelis ir Simas Raupys – po 6.

Raseinių „Rasai”: Augustinas Jankaitis – 27 (10/17 dvit., 5 atk. kam.), Gabriel Moton – 10, Darius Gricius – 9.