RKL sekmadienio apžvalga: LCC ekipos „prisikėlimas“ ir triuškinanti „Brosta-KKSC“ pergalė

Lapkričio 13 dieną Nostra.lt-RKL čempionate sužaistos dvejos rungtynės. A divizione LCC tarptautinio universiteto krepšininkai sukūrė stebuklą ir panaikino 22 taškų atsilikimą nuo „Atakos“, o B divizione SM-„Kretinga“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Brosta-KKSC“ komandą.

A divizionas: iš 22 taškų prarajos išlipusi LCC komanda iškovojo antrą pergalę per dvi dienas

Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkai (2-4) namų aikštelėje rezultatu 74:71 (13:32, 24:13, 22:12, 15:14) laimėjo prieš Kazlų Rūdos SC-„Ataką“ (3-2) ir pelnė antrąją savaitgalio ir sezono pergalę.

Galutinis rezultatas visiškai neatspindi rungtynių eigos. Pirmajame kėlinyje atrodė, kad SC-„Ataka“ be gailesčio sutriuškins klaipėdiečius – kazlų rūdiškių persvara siekė 19 taškų (13:32). Antrajame ketvirtyje skirtumas padidėjo dar 3 taškais, tačiau susiėmusi LCC ekipa per antrąjį ir trečiajį kėlinius trimis itin rezultatyviais epizodais prisivijo ir aplenkė varžovus (58:57).

Paskutiniajame ketvirtyje vyko įtraukianti ir artima dvikova dėl pergalės, tačiau likus 3 minutėms kazlų rūdiškiai kluptelėjo ir leido klaipėdiečiams įgyti 10 taškų pranašumą (72:62). SC-„Ataka“ nepasidavė ir pavijo priešininkus (72:70). Likus mažiau nei pusei minutės LCC ekipa pelnė dar du taškus, todėl SC-„Ataka“ bandė atsakyti tritaškiais. Deja, visi trys Jauniaus Davniuko mesti tritaškiai skriejo pro šalį.

LCC tarptautinio universiteto komandoje rezultatyviausias buvo Nikita Sokolov. Žaidėjas per 28 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Kazlų Rūdos ekipoje rungtynes geriausiai sužaidė Ignas Dirda, per 28 minutes surinkęs 16 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 20 naudingumo balų.

74 71
2022-11-13

Nikita Sokolov 18 Taškai 16 Ignas Dirda
Kornelijus Zikas 9 Kamuoliai 5 Jaunius Davniukas
Filip Radišić 5 Perdavimai 5 Gytis Asačiovas

B divizionas: „Brosta-KKSC“ be didesnių sunkumų įveikė SM-„Kretingą“

Raseinių „Brosta-KKSC“ (2-4) namuose 107:85 (33:13, 26:27, 27:19, 21:26) nugalėjo Kretingos SM-„Kretingą“ (0-4).

A divizione žaidžiančių „Raseinių“ jaunimo komanda jau pirmajame kėlinyje paliko varžovus toli už nugaros – susikrovė 20 taškų pranašumą (33:13). SM-„Kretinga“ kurį laiką priešinosi, tačiau antrojoje rungtynių pusėje skirtumas perkopė 30 taškų ribą (86:55). Paskutinėmis minutėmis kretingiškiai šiek tiek sumažino atsilikimą, bet varžovų toli gražu nepavijo.

Raseinių „Brosta-KKSC“ ekipoje geriausiai pasirodė Tauras Karabinas, ženkliai viršijęs savo šio sezono vidurkį. Žaidėjas per 29 minutes pelnė 29 taškus (3/5 dvit., 7/11 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

SM-„Kretinga“ gretose po 15 taškų surinko Eisvydas Petkus ir Gintaras Beniušis. Eisvydas per 37 minutes dar atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų, o Gintaras per 37 minutes atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 naudingumo balų.